1. 1.
  her fırsatta alevileri yuhlatmasından ve atatürk'ün egemenlik kayıtsız şartsız milletindir lafına yalan diyip, saygı duruşunda sap gibi durmaya gerek yok diyişinden anlaşılabileceği gibi aşağıda vereceğim örneklerdende anlaşılabilen durum. gurur duyun başbakanınızla bakın şimdi..

  başbakan çorum mitinginde, millet olarak çorumun yiğitliğiyle, mertliğiyle ve gözü pekliliğiyle gurur duyuyoruz. nasıl ki çorum bu topraklardan yetişmiş akşemsettin hazretleriyle, ebusuud efendi'yle, koyunbaba'yla, iskilipli atıf hoca'yla gurur duyuyorsa, bizler de çorum'la gurur duyuyoruz. biz sizlerle gurur duyuyoruz.

  ebusuud efendi kimdir, neyin nesidir?

  yavuz sultan selim'in şeyhül islam'ı. alevilerin, canları, malları, namusları size helaldir diye fetva veren şerefsiz

  ister okla, ister mızrakla, ister bıçakla olsun alevilerin kestiği mırdardır, yenilmez diyen yobaz. bu şerefsize sorarlar, elimize geçirdiğimiz alevi kadınlarını ne yapalım diye ? verdiği cevap, belinize kuvvet

  peki iskilipli atıf hoca kimdir?

  istiklal savaşında mustafa kemal isyankardır, katli vaciptir, yunan askerleri, padişahımız efendimizin daveti üzerine gelmişlerdir, onlara saygılı olalım diye yazılar yazan bir kişidir. türk askerlerine yazdığı mesajlarla, türk askerinin cepheden çekilmelerini istemiş, padişahımın emirlerine karşı gelmeyin, mustafa kemal'e karşı gelin mealindeki yazıları yunan uçakları tarafından cephedeki mevzilere atılmış, askerin dağılması amaçlanmıştır. zaferden sonra istiklal mahkemelerinde yargılanmış ve asılmıştır. ve recep bey çorumluların bu şerefsizle gurur duymaları gerektiğini haykırmaktadır.

  işte budur sizin başbakanınız..
  11 -2 ... cm 4 oynayan genc
 2. 2.
  aha şuraya yazıyorum.

  13 haziran sabahı ile birlikte ayyuka çıkacak nefrettir.

  bugüne kadar gizlediler, cesaretleri olmadığı için alenen söyleyemediler ama bu seçimden sonra alenen konuşacaklar.
  1 ... emsalsiz 1