1. 1.
  Şaka maka mhp chp koalisyonuyla akpnin doğuyu pkkya teslim etmesiyle erken seçim sonrası gerçekleşme ihtimali olandır. Kılıçdaryanın Dedesi gururla devlete isyan ettiği dağlarda destan yazdığı için Karabulut soyadını kendisine layık görmemiş daha karizmatik savaşan vuruşan türk kesen kılıçdaroğlu soyadını almıştır. Annesi rahmetli yemuş hanım hz.isanın torpiliyle (ki Allahtır kendisi hristiyan inancına göre. Yer içer herşeyi yapar ama öyledir.) mekanı cennettir kesin ölene kadar boynundan haçı çıkarmamıştır. Babası da alevi kürttür yerseniz. Yani namaza gitmese oruç tutmasa soran olmaz alevi etiketini takmıştır bir kere. Alevi kürtleri bilenler bilir bir tane tanıdığımın kızı bütün dinleri incelemiş hristiyan olmuş doğru yolu bulmuştu. (özelden adresini verebilirim geçen seçim bdp ilçe adayıydı babası) Hadi beni sallayın tarihçilerin açıklamalarına bir bakın.
  ekşici piçler burda barıyamasa da türevleri hesap açıp insanlar ırkını seçmedi diye hümanist edebiyatlara girebilirler. Şimdi düşünelim türk kökenli ermenistan başbakanı yok olmadı fazla kaçtı milletvekili ya da seçime giren bir aday düşünülebilinir mi?
  Birde Ermenistan'da devlet incille yönetilmez yasalar ona uymasa da olur herkesin inancı kendine hristiyanlığı içinizde yaşayın diye propaganda yapsa ne olurdu acaba. Öldürülse ermeniler hepimiz mehmetiz hepimiz türküz derler miydi?
  1 -1 ... 15kisiyesaldirdim
 2. 2.
  --spoiler--

  --spoiler--

  Durumu olmayanlara özet geçmek gerekirse alman bnd den aldığı akplilerin yolsuzluk dosyalarıyla doğan medyası eliyle parlatılan kılıçdaryan, Baykalın porno kasediyle chpnin başına geçirilmiş ve türkiye Cumhuriyeti başbakanlığına hiç olmadığı kadar yaklaşmıştır.
  http://img03.blogcu.com/i...90cf4a7046_1274823095.jpg
  1 ... 15kisiyesaldirdim
 3. 3.
  Eski türk tarih kurumu başkanı yusuf halaçoğlu alevi kürtleri (a.k.a.) Kripto ermenileri anlatıyor

  https://youtu.be/ji0TJgIBPq4
  1 ... 15kisiyesaldirdim
 4. 4.
  (bkz: ben gürcüyüm karım da arap)
  ... sadaeke
 5. 5.
  Bu rezil durum Türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan ama Köpeğe arap adı takılıyordu diye duygu sömürüsü yapan birinin yerine ancak akp gitsin diye hdpye oy veren midesiz chpliler tarafından kabullenilebilinir.
  1 ... 15kisiyesaldirdim
 6. 6.
  ona bakarsan mhp lideri de devşirme Siverek zazası onu ne yapacaz?
  ahmet yahudi selhadin Zaza kemal Ermeni recep Gürcü.
  eeee ülke ne sanki Safkan Türk mü amk.
  zaten ülkenin %90 devşirme .

  kim yönetecek bu ülkeyi gidip ortaasyadan adam mi getirelim ?
  ... fuck racism
 7. 7.
  ermenistan için normal olandır. evet.
  ... oytunkaran
 8. 8.
  gayet de olabilir bir şey. anayasa'da 'başbakan sadece türk olabilir' diye bir ibare mi var?
  4 ... monalisanin ifadesiz yuzu