bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bilal i geçtim, ahmet i seçtim. bu gerçeği de ben ortaya çıkardım.

  --tayyip oglunu askere gonder--
  Tayyip Erdoğan ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan, kardeşlerinin aksine kamuoyunda pek görünmüyor. Ahmet Burak, bundan bir yıl önce gazetelerde kurduğu denizcilik şirketi için aldığı 5 milyon dolarlık gemiyle gündeme geldi. Ama daha önce, babası Belediye Başkanıyken ciddi bir vukuatla gazetelerde haber olmuştu. Sanatçı Sevim Tanürek e çarpmış ve ölümüne neden olmuştu. Aydınlık dergisi bu haftaki sayısında Başbakan ın oğlu Ahmet Burak ın çürük raporuyla askere gitmediğini ortaya çıkardı.

  Adı : Ahmet Burak.
  Baba Adı : Recep Tayyip.
  Ana Adı : Emine.
  Doğum Tarihi : 04.07.1979.
  Medeni Hali : Evli(23.02.2001).
  Askerlik Durumu : ÇÜRÜK;

  Recep Tayyip Erdoğan ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan ın, aldığı çürük raporuyla askere gitmediği ortaya çıktı. Rize Güneysu Askerlik Şubesi ne kayıtlı Ahmet Burak Erdoğan, 2000 yılında Kasımpaşa Deniz Hastanesi nden verilen raporla çürüğe ayrıldı.

  Buraya kadar herşey normal görünüyor. Ancak çürük raporuyla ilgili ölçütler açısından Ahmet Burak Erdoğan ın durumu biraz tartışmalı. Rapora göre, Ahmet Burak ın hastalığı testis kanseri. Uzman hekimlerin verdiği bilgiye göre, testis kanseri tedavi edilebilir bir rahatsızlık. O nedenle, ciddi bir kanser türü olarak görülmüyor. Burası önemli, çünkü çürük raporu, asker adayı açısından ancak iş görme gücünün yüzde 60 ını yitirmesi durumunda veriliyor. Tedavi edilebilir hastalıklardaysa durum farklı. Hastalığın tedavi edilmesinin ardından kişi, askere alınıyor.
  --tayyip oglunu askere gonder--
  6 -1 ... kadikoy de bir surrealist
 2. 2.
  (bkz: aydınlık dergisi)
  -1 ... acz ve fakr
 3. 3.
  gerçekten çürük olan akrabalarıdır. askeriyeyi yıpratmak isteyen bazı kesimlerin askeriyeyi suçlaması olayıdır. siz hiç tahmin edebiliyor musunuz askeriye rte'nin oğluna rte için çürük raporu verecek. işte gerçek;

  --spoiler--
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan'ın "testis kanseri olduğu ve rapor alarak askere gitmediği" yönündeki iddialara, raporu veren Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nin eski baştabibi emekli Tuğamiral Arif Vehbi Alpman cevap verdi. Alpman, "'Askerliğe elverişsizdir' raporu aldı, ama konulan teşhisin kanserle alakası yok" dedi.

  Aydınlık dergisindeki haberde Başbakan Erdoğan'ın büyük oğlu Ahmet Burak Erdoğan'ın Kasımpaşa Deniz Hastanesi'nden "testis kanseri" teşhisiyle rapor aldığı ve askere gitmediği öne sürüldü.

  Erdoğan'ın belirtilen tarihlerde "Askerliğe elverişli değildir" kararı aldığını doğrulayan Alpman, "Ama söz konusu derginin yazdığı gibi o tanıyla değil. Tanının ne olduğunu etik davranmak adına, hasta haklarına gösterdiğim saygı gereği söyleyemem. Testis kanseri teşhisi ve yorumu yanlış. Böyle bir teşhis yok" diye konuştu.

  Erdoğan ile ilgili yapılan işlemlerde en ufak bir hata ve yanlışlık bulunmadığını anlatan Alpman, "Tüm değerlendirmeler bilimsel olarak titizlikle yapıldı. Verilen karar kesinlikle doğru ve yasaldır. Konulan teşhisin kanserle alakası yok. Tanı konusunda hiçbir şey söylemek durumunda değilim, raporun hangi branşta verildiği konusunda da bir şey söylemeyeceğim" dedi.

  iddianın nasıl ortaya çıktığı konusunda bir bilgisinin olmadığını anlatan Alpman, Erdoğan'ın raporunu yazan doktor arkadaşına da güveninin tam olduğunu ve tüm işlemlerin yasaların emrettiği şekilde yapıldığını kaydetti.
  --spoiler--

  sevgilerimle.
  -1 ... acz ve fakr
 4. 4.
  bu rahatsızlığı var ya da yok ama böyle bir durumun açıkça yazılması haber yapılması nasıl bir etiktir. ertugrul özkök bile yapmadı bunu.
  (bkz: siz hiç kanser oldunuz mu)
  ... barnabas
 5. 5.
  askere gitmemek için sahte çürük raporuna bile gerek yoktur artık. sonuçta saltanat artık onlarda.
  2 ... abhartach lynch
 6. 6.
  şayet gerçekten testis kanseri ise allah şifa versin, çünkü kazım koyuncu bu ciddiye alınmasına gerek duyulmayan hastalıktan öldü.
  ... belfastchild