1. 1.
    hayırlı günler arkadaşlar...

yüzyıllardır tam mânâsıyla ulu bir liderin her daim eksikliğini hissetmiş azimkârane milletimize ve islam coğrafyasına, adeta ilahi bir lûtufla göklerden indirilmişçesine bir anda nur gibi zuhur eden; yüce dağların arkasından doğan güneş gibi sabahları o'nun neşesiyle güne merhaba dediğimiz, dünya piyasalarında ekonomileri alt-üst eden dahiyane projeleriyle global refahı lehimize doğrultup tüm yurtta huzur yaratan, 40 yıllık terörü şakkk diye bitirmiş, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine pattt diye çıkarmış, ekonomik refahı da çattt diye yükseltmiş, yakında allah'ın izniyle de inşallah asgari ücreti 1500 rtl yaparak tüm ülkeyi bayram havasına sokacak olan başbakanımız gibi ulu ve abide liderlerin, bu hayata ancak milyarda bir ihtimalle geldikleri gerçeğidir.

şimdi kabaca bir hesap yapacak olursak; bilim adamlarının insan kemiği bulgularına bakarsak şayet, hz.adem aleyhisselam'dan bu yana milyonlarca yıl geçtiğini görürüz. bu vaziyette milyonlarca senede bu dünyaya milyarlarca insan gelip geçmiştir. şu an günümüzde de 7 ile 8 milyar arasında bir dünya nüfusu olduğunu var sayarsak; demek oluyor ki istatistiğin olumsuzluk ihtimalleri de göz önüne alınarak ve diğer dünya devletlerinin siyasetçilerini de baz alarak söyleyebiliriz ki, an itibariyle bu dünyada tam anlamıyla tek bir lider nefes alıyor arkadaşlar. o da recep tayyip erdoğan'dır. çok heyecanlıyım ya off.

bakın yeminle söylüyorum yakında asgari ücret 1500 rtl olunca anlarsınız ne demek istediğimi ama o zaman da ben olmam burada arkamdan dua edersiniz söylemişti mübarek diye...

başbakanımız gibileri bu hayata milyarda bir gelir
    14 -36 ... etuuu
  2. 2.
    o da gelir bizi bulur amk diyerek yakınılacak cümledir.
    Şansımızı sikeyim de eklenebilir.
    63 -10 ... kedimi kim 7
  3. 1.
    türk tarihindeki en önemli karakterdir başbakanımız hiç kuşkusuz. onun bu kadar sevilmesi ve başarılı olması da bazı türk düşmanlarını korkutmaktadır. ama şükürler olsun o geldi ve başımız dik artık!

çok yaşa başbakanımız! dualarımız seninle...
    3 -15 ... prensesinuykusundakiprens
  4. 2.
    gulduren basliktir.
    7 ... ast3rix55
  5. 3.
    bu tür insanları seven çok sever , sevmeyense hiç sevmez.
    2 -1 ... serengil
  6. 4.
    milyarda bir gelen başbakanını s.... milyarda bir geliyor ulan farkımız olur.

not: seveyim yani başka bişey gelmesin akla.
    2 ... yaratici bir nick bulamadim
  7. 5.
    rtl'nin ne olduğunun merak edildiği ve açıklanması gereken yeni bir kavramla karşılaşmamızı sağlayan milyarda bir geliş.

rtl ne ? *
    3 ... bananickbulunlan
  8. 6.
    doğrudur. milyarda bir gelir o da türkiye cumhuriyetine dünyada birsürü ülke varken neden Türkiye?
    6 ... himmet aga
  9. 7.
    Allah düşmanımın başına vermesin. Tedavisi var mı acaba.
    4 ... naziker
  10. 7.
    Beni sadece banka hesabımda olan paranın üstüne gelen faiz ilgilendirir, gerisi beni alakadar etmez senelerdir yerinde sayıyor o para. Faizleri düşüre düşüre bir hal oldu bunun yanı sıra akaryakıtlara ve diğer ürünlere zam geldi, bu ülke ateş pahası oldu öncelikle bunları düzeltmesi kanaatindeyim. Emekli vatandaşlara düşük zamlar yapmamalı.
    -1 ... pisagor01