1. 1.
    babası bile atamayla belli olan kişi söylemi.

rüşvet ile sperm tahsis edip belirsiz rahimlere yerleştirmek suretiyle çocuk doğurtup kadrolaşmaya giderseniz, ortaya bu şekil bir seviye çıkar. ana rahminde kulağına sadece -allah- seslenişi yaptığınız çocuk -karakter, namus, erdem vb- mefhumlardan bihaber, seviyesiz, cahil ama müslüman bir birey olarak hayatını idame ettirir. üzücü olan bu bireylerin karar mekanizmalarında olmasıdır.
    24 -3 ... gvarab
  2. 2.
    kimsenin seceresinin kimseyi ilgilendirmediği durumdur.
    edit: ama gerçekten de içlerinde babası belli olmayan varsa ben size baba buldum :
    https://video.uludagsozluk.com/v/ben-sizin-babanızım-4822/

2 ... onugecelimabi
  3. 3.
    yıllardır tek argumanı "sen yine anandan çıkardın ama baban kim olurdu bilemezdin şerefsiz"cilerin zoruna giden laf! neden olduğunu anlamadım o ayrı.

ha hoş mu değil, inanılmaz itici bi laf. ayıptır!
    en az bahse konu şiirin inanılmaz itici kısmı kadar!
    4 -8 ... cindy greyfurt
  4. 4.
    akp.lilerin tekmilinin birden arıza lambası yandı yaw. ne arenaymış anasını satayım.
    -1 ... vigilante8
  5. 5.
    sanırım arkadaş nüfus kayıtlarına ulaşmış tek tek...

ha ulaşamamış da dübürden salladıysa biz yuhalanan kişinin soyu sopu hakkında birtakım bilgilere ulaştık onu paylaşalım;
    (bkz: recep tayyip erdoğan ın dedesi)
    3 ... protest sanayici
  6. 6.
    (bkz: yetmez ama evet)
    1 -1 ... deli mi ne
  7. 7.
    şimdi tam olarak kim oldukları belli olmadığı için babalarının da kim olduğu belli değil anlamında şey etmiştir o yanlış anlaşılma olmuştur * dime ?
    ... respect
  8. 8.
    doğru olan sözdür benim babamı kim tanır ama başbakanı yalayanların babası bellidir

(bkz: recep tayyip erdoğan)
    1 ... billiejean
  9. 9.
    (bkz: kişi refikini kendi gibi bilirmiş) herşeyin özetidir.
    1 ... teflon
  10. 10.
    adnan polat'ın kameralarla yuhalayanların babalarını belirlemesiyle nihayet bulacak söylem. artık mobese mi olur güvenlik kamerası mı adnan polat bilir. sonra stada mı alır, elma şekeri alır beraber lunaparka mı yollar görürüz.
    ... asitbazdengesi