bugün

Başarılı olunca ben kimseye minnet etmem olayını abartmaları erkeklere benim sana ihtiyacım yok dersen ve bunu belli edersen soğurlar erkek fıtradır bu .
Birçok yorumda bunun bir sorun olduğunu ve hatta sorunun kaynağının başarılı diye kabul ettiğimiz kişiden kaynaklandığı belirtilmiş. Etrafımıza dikkatlice bakarsak aslında bu kişilerin yalnız olmadığını, aksine bizlerin sahip olmadığını düşündüğümüz durumlara sahip olduklarından dolayı onları öyle gördüğümüzü ve bu kişilere yaklaşmaya çekindiğimiz için öyle düşündüğümüzü açıkça görürüz. Sorun diye ifade ettiğimiz konu tamamen bizim yetersizlik duygumuzdur. Halbuki bu insanlar mutlu ve bizlerin o konuyla ilgili bilmediği tatmin duygusu içindedir.
Yalnız kalıyor ki başarmış ve başarılı olmuş;

Bir kadın, ebeveynlerinden bağımsız düşünüp bunu fiilen uygulayabiliyorsa, etrafında devamlı sınırlarını terbiye eden bir erkek(sevgili/koca) yoksa, başarısını hazmedemeyen hemcinsleri yoksa daha kolay fokslaniyor kendine ve amaçlarına.

Dolayısıyla, özgür ve kurtulmuş bir beyin, bencilliğin getirdiği o hafiflik ile ilkel de olsa sonuca optimize olduğu için kendi'ne yatırım yapar.

Kendine yapılan her katkı, başarıyı kaçınılmaz hale getirir.

Biddi.
Eğer ilişki açısından bir yalnızlık ise bu şayet erkekler sözde yanlarında güzel, akıllı, tuttuğunu koparan ve güçlü kadın isterler. Fakat olay teoriden yaşantıya döküldüğünde buna asla tahammülleri yoktur.
Siz, size destek olmasını beklerken veya saf ve içten duygularla yaklaşırken o her fırsatta bunu ya baltalar ya da en başından zaten hayatınıza dahil olmak istemez.
Bana da bir arkadaşım anlatmıştı yaaa
kendi ayaklarının üstünde durdukları ve başarılı bir kadın oldukları içindir. güçlüdürler çünkü. şaka şaka, psikolojik problemleri vardır ve sosyalleşemeyip asosyal bir şekilde suratı 5 karış olarak ölüp gidecek kadınlardır.
Başarılıyım o yüzden yalnızım düşüncesi kuruntudur.

Başarı erkeklerin umurunda değil. Yalnızsanız bu ya kendi tercihiniz ya da erkeklerin hoşuna gitmeyen bir şeyler var.
görsel
şunları söylemeyi bilecek kadar akıllı olmadıklarındandır: ben yapmam ki? Ben beceremem ki?

Yapamayan kadınlar her daim destek, ilgi vs görürken, kendi becerebilen kadınlar yalnız kalır, nasılsa o hallediyordur kafasında ilgiden yoksun bırakılır.

Sonra güçlü olacağım derken birden seyit onbaşı'ya dönüştüklerini fark ederler.
Hiç gerek yok. Zeka var ise, azıcık kullanmak gerekir.
ego kibir ve narsistlik. aslında kadınların genel yalnızlık nedeni tabi başarı olunca daha havalı oluyorlar.
Yalnızlık sadece insanın kendisine çizdiği yollardan birisidir. Yalnızlığın başarı ya da başarısızlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum. Oldukça başarılı olup mutlu bir evlilik / birliktelik sürdüren o kadar çok kadın var ki çevremde. Hem Çocuk da yapıyorlar kariyer de.