bugün

kimseye ihtiyaçları olmadıkları için. kendi ayakları üzerinde durmayı bilir, parasını kazanır ve kimseye bağlı değildir. bunlar da beraberinde özgürlük getirir. bayılıyorum böyle kadınlara.
Kendilerini mesleki kariyerlerine verdikleri ve ikili ilişkilerine zaman ayırmadıkları içindir.
insan ilişkilerinde başarısız olmalarıdır herhalde.
Egolu kadınlar biraz itici oluyor.Başarılı olabilir bak biz seni zaten takdir ederiz sen rahat ol. Ama kasıntı oldu mu ayar oluyorum ben bunlara.
yok öyle bir şey. o başarılı kadın çirkindir, o yüzden yalnızdır kendinizi kandırmayın...
Zirve tek kişiliktir. Başarılı olacağım diye tüm arkadaşlarını ezip geçtiği için yanında kimse kalmamıştır.
çok gergin oldukları için.
hem başarısız hem yalnız olarak çifte komboyla cehenneme gitmeyi umuyorum. moral düşürücü bi başlık.
birincisi avuntudur bu.

ikincisi kime göre başarılı neye göre başarılı? başarı ne amk? bana göre diğer insanlar gibi yaşayabilmek başarı mesela. sana göre başarı ne?

başarı dediğin bir patronu zengin etmek için tüm gününü hatta gün bitince kalan zamanını işe vermek, iş yerinden üç beş hırbonun sana hanım bey takısıyla hitap etmesi mi?

çok para kazanıp ev almak mı? kansere çözüm bulmak mı? üç çocuk yapıp okutup büyütmek mi?

geçtik şimdi bunları. başarı kavramının tırt olduğunu hep birlikte anladık umarım. ego mastürbasyonuna gerek yok.

neden yalnız? küstükleri için. çünkü insanlara küsüp tüm emeklerini sadece işe veriyorlar. kendisinin yapamayacağını düşündüğü şeyleri yaptıkları zaman kendilerini başarılı ve değerli sayarak daha da fazla yapıyorlar. artık öyle ki kendi yargıları ve alışkanlıkları dışında hiçbir şeye vakitleri kalmıyor. bu esnada da birkaç tane olumsuz ilişki yaşıyorlarsa lanet gelsin diyerek çekiliyorlar.

peki bunu eril dilimle kadın adına yazma hakkını kendimde nasıl buluyorum derseniz bu çünkü cinsiyet ayırım etmeksizin olan bir şey. başarılı kadınlar yalnız da erkekler değil mi aq?

kendinizi kandırmayın. ben dahil hayatı iş olmuş tüm insanlar olsa olsa toplumdan izole olmuş veya toplumdan nefret eden, patronu zengin etmek için didinen enayileriz. günün sonunda yalnız öleceğiz.
Güçlü olmaları.
Güçlü kadınlar hep erişilmez uzaklıkta olduğunu gibi gösterişi yaptıkları için kimse erişemez ve Yalniz kalırlar. Keşke öyle yapmasalar da yalnız kalmazlar .
Kadınların yalnız kalmalarının başarıyla alakası yok.
Başarılı ve evli bir sürü kadın sayarım size.
Erkekler başarıya bakmaz. Güzellik, samimiyet, seksapel, sadakat gbi şeylere bakar. Başarılı olup olmaması umrunda değil.
totoları arşa değecek kadar yüksekte olduğu içindir efendim.
Başarılı olunca ben kimseye minnet etmem olayını abartmaları erkeklere benim sana ihtiyacım yok dersen ve bunu belli edersen soğurlar erkek fıtradır bu .
Birçok yorumda bunun bir sorun olduğunu ve hatta sorunun kaynağının başarılı diye kabul ettiğimiz kişiden kaynaklandığı belirtilmiş. Etrafımıza dikkatlice bakarsak aslında bu kişilerin yalnız olmadığını, aksine bizlerin sahip olmadığını düşündüğümüz durumlara sahip olduklarından dolayı onları öyle gördüğümüzü ve bu kişilere yaklaşmaya çekindiğimiz için öyle düşündüğümüzü açıkça görürüz. Sorun diye ifade ettiğimiz konu tamamen bizim yetersizlik duygumuzdur. Halbuki bu insanlar mutlu ve bizlerin o konuyla ilgili bilmediği tatmin duygusu içindedir.
Yalnız kalıyor ki başarmış ve başarılı olmuş;

Bir kadın, ebeveynlerinden bağımsız düşünüp bunu fiilen uygulayabiliyorsa, etrafında devamlı sınırlarını terbiye eden bir erkek(sevgili/koca) yoksa, başarısını hazmedemeyen hemcinsleri yoksa daha kolay fokslaniyor kendine ve amaçlarına.

Dolayısıyla, özgür ve kurtulmuş bir beyin, bencilliğin getirdiği o hafiflik ile ilkel de olsa sonuca optimize olduğu için kendi'ne yatırım yapar.

Kendine yapılan her katkı, başarıyı kaçınılmaz hale getirir.

Biddi.
Eğer ilişki açısından bir yalnızlık ise bu şayet erkekler sözde yanlarında güzel, akıllı, tuttuğunu koparan ve güçlü kadın isterler. Fakat olay teoriden yaşantıya döküldüğünde buna asla tahammülleri yoktur.
Siz, size destek olmasını beklerken veya saf ve içten duygularla yaklaşırken o her fırsatta bunu ya baltalar ya da en başından zaten hayatınıza dahil olmak istemez.
Bana da bir arkadaşım anlatmıştı yaaa
kendi ayaklarının üstünde durdukları ve başarılı bir kadın oldukları içindir. güçlüdürler çünkü. şaka şaka, psikolojik problemleri vardır ve sosyalleşemeyip asosyal bir şekilde suratı 5 karış olarak ölüp gidecek kadınlardır.
Başarılıyım o yüzden yalnızım düşüncesi kuruntudur.

Başarı erkeklerin umurunda değil. Yalnızsanız bu ya kendi tercihiniz ya da erkeklerin hoşuna gitmeyen bir şeyler var.
görsel
şunları söylemeyi bilecek kadar akıllı olmadıklarındandır: ben yapmam ki? Ben beceremem ki?

Yapamayan kadınlar her daim destek, ilgi vs görürken, kendi becerebilen kadınlar yalnız kalır, nasılsa o hallediyordur kafasında ilgiden yoksun bırakılır.

Sonra güçlü olacağım derken birden seyit onbaşı'ya dönüştüklerini fark ederler.
Hiç gerek yok. Zeka var ise, azıcık kullanmak gerekir.
ego kibir ve narsistlik. aslında kadınların genel yalnızlık nedeni tabi başarı olunca daha havalı oluyorlar.
Yalnızlık sadece insanın kendisine çizdiği yollardan birisidir. Yalnızlığın başarı ya da başarısızlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum. Oldukça başarılı olup mutlu bir evlilik / birliktelik sürdüren o kadar çok kadın var ki çevremde. Hem Çocuk da yapıyorlar kariyer de.