1. 1.
  şirketlere ait araçlarda hasar tutarının kdv sini ödemeyen sigorta şirketi.
  ... metin oktay
 2. 2.
  ziraat bankasının (simgesine bakınız) kuruluşu. banka üyelerine ve devlet memurlarına avantajlı sigorta hizmetleri sunmaktaydı. kendisi de bir devlet kuruluşuydu.

  geçmiş zamandan bahsediyorum tabi ki. unakıtan yönetimi tarafından özelleştirme kapsamı altında amerikan groupamaya 260 milyar dolara satılarak devletin ve ziraat bankasının elinin altından çıkartıldı.

  neredeyse tüm özel bankaların özel bir emeklilik - sigorta şirketine sahip olduğu şu günümüzde, ziraat bankasının bir kuruluşu olarak çalışmaya devam etmek varken, alelacele - sessiz sedasız satılması; ülkesini pazarlamakla mükellef, bir yıllık hesapları tutturmayı, elindeki 80 yıllık mal varlığı üzerinden satış yapmakla eşit gören zihniyetleri elbette çok güldürmüştür.
  1 ... bl
 3. 3.
  Tarihçe: 1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde kurulan Başak Sigorta A.Ş. ve 17 Aralık 1997 tarihinde Başak Hayat Sigorta A.Ş. unvanı ile T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Başak Sigorta A.Ş. ortaklığında kurulan Başak Emeklilik A.Ş., 2006 yılında Avrupa’nın güçlü sigorta şirketlerinden Groupama tarafından satın alındı.

  http://www.basak.com.tr/grup/about.aspx
  ... jamish efendy
 4. 4.
  bir yıllık kazancı karşılığı satılan kitlerden sadece biri. ve ziraat bankası şubelerimiz şu anda groupama için sigorta poliçesi satıyor.

  satıyorlar işte poliçe falan değil bildiğin ülke yi çatır çatır satıyorlar. isimler değişiyor ama .....min zihniyeti değişmiyor. açılımını şununu bununu seveyim sana bişey olmasın türk halkı.
  1 ... xargn