1. 1.
  yengeç erkeği, dinle, çok fazla sıkma, çok da serbest bırakma, tatlı-sert ol,
  başak kadını sen de yengeci arada da olsa düşün, bir hal hatrını sor canım, eğer ilişkiye hiç başlamak istemiyorsan da direk söyle, yengeç erkeğini üzme, zaten o üzülebilecek başka birini bulur, merak etme.
  5 ... p.stranger
 2. 2.
  yengeç burcunun kahrolduğu ama vazgeçemediği ilişkidir.

  bi kendine gel kızım ya..
  4 ... tiyatrocu kumarbaz
 3. 3.
  başak burcunun guvenini kazanır derkenn basagı yerlerde surundurur. basaklara gecmis olsun akılsızlar grubu. yengeç burcu terkeder . anasına duskun yengec baskı altında kalır kimligini kaybeder ve sevdigini sandıgı aslında tamamen kandırmaca dolu bir sekilde toprak olan basagı mahveder. ama basak sen sen ol topragın karısmıs altust olmus olsa da bu sadece hava almanı saglayacaktır. topragın nefes almasına yarınlarının daha guzel olmasını saglar . yengec burcu kaypaktır ne yazıkki guya iddialı konusmalar sevdigine inandırmalar . hemen de ustunden atıverir biiki gun uzulur. basak oyle mi basak kendine gel ve uzakta giden gitmistir.
  3 -3 ... kimliksizvatandas
 4. 4.
  yengeç burcu erkeğinin sıkıntıdan ölmesi ya da kaçıncı katta olduğuna aldırmadan pencereden kaçmaya çalışmasına yol açacak ilişki modeli, işkence türü, eza çeşidi.
  2 -1 ... darius ve krezus
 5. 5.
  başak burcu kadınının nevrotik krizler geçirmesiyle son bulacak ilişkidir. yengecin uyuzluğundan, yavaşlığından, beceriksizliğinden, herşeyin en azıyla yetinmesinden gına gelir. başak kadını çıldırmayı ya da karakterinden taviz vermeyi göze almadıkça sevmeye devam etse de sevgili olmaya devam edemez.
  1 -2 ... flying in a blue dream
 6. 6.
  ''başak burcu kadını duygusallığını yengeç ile tamamlar yengeç burcu erkeği de mantığı başak ile'' derdim ama yazılanlara bakılırsa pek de iç açıcı bir ilişki olmasa gerek.
  1 ... tetri
 7. 7.
  on numara ilişkidir. şahsen ben bi yengeç olarak memesi olan her kadınla gayet iyi anlaşıyorum. anlaşamaz diyenleri de anlamıyorum. nerenizden uyduruyorsunuz arkadaş siz bunları. evet.
  1 -3 ... fikir muhendisi fikri
 8. 8.
  başşağı kandırırsa mutlu olur. belki fiziksel olarak aldatmasada gözü hep dışardadır. başşak da sanır ki yengeç kimseye yan gözle bakmaz. sen öyle san derdine yan. yengecin son durağıdır başak. son durak evlilik durağıdır. başak yengeç için onca fedakarlığı göze alır onun için herşey yapar.. ama başak kişisi yıllanmıştır ortalıkta 18lik çıtır aslanlar koçlar balıklar... dururken yengeç boş durmaz.. hemen işe koyulur. e haliyle çıtırlardan yüz bulamayınca başşağa geri döner.. diretmeyin siz birbiriniz için yaratılmışsınız.
  ... yesterdayyesaday
 9. 9.
  Iki triplinin birbirini bulduğu çok tatlı ilişki.

  Sonu evlilik bence. Bu gidişle öyle.
  3 ... passionate
 10. 10.
  yengeç erkekleri burç murç tanımaz.
  2 ... saturdaynight