1. 1.
  dunyanin en kil insanlaridir bunlar efendim. bir dengesizlik bir kendini bilmezlik girla gider. bir sey solemeye calisir ama acik acik konusamaz, insani sifre cozuculerden beter eder her ettigi lafta, beynini yer bitirir adamin. aman diyeyim uzak durun.
  90 -72 ... eksizm
 2. 2.
  cins adamlardır. silik, içten pazarlıklı ve kılıbık. sevgili bulunca satan insanlar buradan çıkar.
  aslan dan gün olarak sonra gelmesi, yazın en sıcak günlerini kaçırması onun aslan ın gölgesinde bırakmıştır.
  35 -69 ... steve
 3. 3.
  (bkz: erkek olsun çamurdan olsun)
  32 -9 ... sıçtırtma lamasına
 4. 4.
  siz güzel bir şey söyleseniz bile onlar yine paranoyaklıklarını kullanır ve tam tersini iddia ettiğinizi söyleyip sizi çileden çıkarırlar. öküz altında buzağı ararlar. hastalıklı severler. iyi yönleri de vardır tabi ama bunlar hepsinin üstünü örter.
  35 -18 ... witch
 5. 5.
  entry lerini okuyuncak ''biz neymişiz be abi'' diye kalakaldığım erkek grubunun burcudur ...
  birde bunlar son haddede mükemmeliyetçi insanlardır ki bu huyları hayatlarını zindan edebilir kendilerine ...

  (bkz: kendimden biliyorum)
  48 -5 ... postsinaptik golge
 6. 6.
  Bu burcun erkekleri koskocaman XY kromozonuna sahiptir. Yumuşak huylu sakin titiz düzenli olsalarda esasında öle değillerdir. Ama öpüp başa konulup en güsel yataklarda yatırılması gereken yegane erkek cinsidir.
  35 -4 ... divanedestan
 7. 7.
  uyuz,anlaşılması zor,düzen düşkünü feci sıkıcı erkeklerdir.önce efendi görünüşleri,aşırı kibarlıkları size hoşda görünse bi zaman sonra sürekli herşeyi eleştiren,ben her şeyin en doğrusunu bilirim tavırları insanı boğar.şahsen artık görünce arkama bakmadan kaçmaktayım. **
  44 -35 ... ofensif
 8. 8.
  sabırlı, anlayışlı, kıskanç, sinirlendiğinde susmayı tercih edip sustuğun da insanı çileden çıkaran, duygusal, titiz ve sadık bir burçtur. *
  75 -11 ... syda
 9. 9.
  hızla yanından uzaklaşılması gerekir.Ama babanız da başak burcuysa,kader deyip,başınızı duvarlara vurmaktan başka çareniz kalmaz.
  22 -10 ... pucca
 10. 10.
  (bkz: sözlükteki başaklar)
  4 -1 ... dolmakalem