1. 1.
  maalesef taraftarı olmayan akp iktidarı tarafından desteklenen boş bi kulübün şampiyonluğa adım adım yaklaşmasıdır. mazileri 50 ila 100 yıl arasında değişen taraftarının desteğiyle şampiyon olmuş 5 büyük takımın yanına taraftarsız bir kulübün altıncı büyük olarak yazılması hiçte hoş olmayacak ama adamlar her geçen gün biraz daha şampiyonluğa yaklaşıyor.
  -1 ... alininki
 2. 2.
  "çok taraftarı olan şampiyon olmalıdır" fikrini savunanları rahatsız eden durum. o zaman ligi kapatalım, 3 büyükler sadece kendi arasında lig yapsın taraftarları da ego masturbasyonu yapıp eğlensinler. anadolu takımları, 3 büyüklerin puan alma aparatı mı? birgün cumhurbaşkanı olursam süper ligi iptal edeceğim. anadolu takımlarına "anadolu süper ligi" kurup, 3 büyükler için de istanbul ligi kurduracağım.
  -1 ... daikokuten
 3. 3.
  adım adım şampiyonluğa yürümesinden kaynaklıdır. bu sene de olamazlarsa zaten kapatıp gitsinler. hep şampiyonluklarına alışılan büyük kulüplerin durumu ortada. fenerbahçe kümede kalma mücadelesi içerisinde sıralama olarak. beşiktaş tepetaklak gidiyor. daha da kötüye gidecekler. galatasaray'a derbi yaramadı. zaten forvetsiz kaldı takım. cezalar vs. tuz biber oldu.

  ayrıca iyi futbol oynuyorlar. gerçi genel olarak kötü futbol oynandığından oynadıkları futbol iyi olarak niteleniyor bence. geçen seneye göre büyük düşüşteler.
  ... elbartoo