1. 1.
    Tamamlandığında dünyanın en büyük hastanelerinden olacak olan hastane.

2020 yılında hizmete açılması beklenen hastanenin yüzde 35’lik bölümü tamamlanmış.
    Bu kapsamda dev şehir hastanesi bünyesindeki Genel Hastane, Çocuk Hastanesi, Kadın Doğum Hastanesi, Onkoloji Hastanesi, Nöroloji ve Ortopedi Hastanesi, Kalp Hastalıkları Hastanesi, Psikiyatri Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastaneleri ile toplamda 2 bin 682 yatağıyla vatandaşlara hizmet verecek.
    1 -1 ... aeneskral
  2. 2.
    başakşehir şehir hastanesi
    ... aeneskral
  3. 3.
    Ellerine sağlık da önce istanbulun göbeğindeki göztepe eğitim araştırma hastanesinin yeni binasını bitirsinler bir zahmet. Eski bina ağzına kadar dolu her yağmurda su basıyor.
    2 ... flat head
  4. 4.
    aferin çok şahane hastane süper ,eminönü'den ulaşılması 2,5 saat metro ,sair otobüs ile gitmek ölümden beter ,taksi 50 lira yazar.

tabi ki güzel bir hastane olmuş standartların çok üstünde olacak ama..
    aması müşteri garantisi verilen hastane ,kaç para alınacak katkı payı ne olacak belli değil.

istanbul'un en büyük hastaneleri numune ve cerrahpaşa ,otoparkları şahane ama içleri dökülüyor.

yazdım ist-numune'yi geçen.
    anadolu yakasında da alemdar -alemdağ hastanesi yapılıyor müşteri garantili ,ulaşımı yok.
    metro diyorlar tamam ama gece yarısı acil ne yapacaksın .

şehir hastanesi olayı örnek alındığı ingiltere'de çöktü , abd'de yıkıldı ( abd daha değişik) .
    aynı osmangazi köprüsü olayı gibi olacak ,10 liralık köprü 20 senede 210 liraya mal olacak giren vatandaşa. hadi köprü paran var paran yok olayı ama hastane mübrem ihtiyaç.

üsküdar ve klinikleri ile kadıköy'de hizmet veren numune hastanesi dökülüyor gecekondu halt etmiş.

aynı şekilde ana bina hariç siyami ersek, üsküdar ve ümraniye hastaneleri de öyle ..göztepe eski ssk . tek çivi çakılmıyor. paşabahçe -beykoz hastanesi aynı.

süreyyapaşa ne halde biri anlatır herhalde.
    zeynepkamil biraz daha düzgün ama hizmet yarım.

avrupa yakası nasıl allah bilir.

anadolu yakası hastanelerini öbnce bölümleri sonra tamamen kapatacaklar çünkü arsaları değerli sonra ,yallah alemdağ'a .

sorarım buradan başakşehir hastanesine mesela merter'de ki br hasta nasıl ulaşacak.

akp'nin işi hep yalan dolan ,ha hastane yapıldı nasıl yapıldı 10 lira harcandı inanın oda 210 lira halinde girecek halka .

bu arada eskiden iyi mi idi daha beterdi hastaneler bok yuvası idi ,1997'de 3 gün süreyyapaşa'da yattım tuvaletin tavanından bok damlıyordu ,aynı bugünkü gibi serum yoktu,doktorlar boktan beterdi hastaya bakacaklarına maç seyrediyorlardı

hastanenin adı morg konmuştu.
    bu ülke böyle halk kendine sahip çıkmazsa çok affedersiniz daha çok koyarlar bize,..

bakın akp ve diğerleri diye ayırmadım o zamanda beterdi şimdide.
    2 ... baris hemen simdi