1. 1.
    çok enteresandır lise 1-2'de falanım. gece bisikletle eve gidiyorum. o gün derbi vardı derbiyi izledim haliyle geciktim hava karadı. ev şehirden az uzak 5-6 hane ve tenhadaydı, yol dümdüz ama karanlık, bu arada hafif korkudan hızlı sürüyorum. kulaklarımda pedal ve tekerlerin asfaltta çıkardığı ses... ileri bakınca üzerime doğru gelen bir atlıya benzer bir karaltı gördüm. pek önemsemedim göz yamışması olacağını düşünerek hızla sürmeye devam ettim. gittikçe yaklasıyordu ama ben hız kesmiyordum. sanki durunca beni birileri yakalayacak gibi bir ürperti var içimde.

ama artık iyice yaklaştı, yaklaştıkça hatları belirginleşti. göz yamışması falan değildi bir atlı geliyordu hızla üzerime. 4-5 metre kala ne yapacağımı bilmeden frene bastım ve gözlerimi kapadım. sonra tam durmak üzereyken gözlerimi açtım tam 2-3 metre önümde giden 2-3 adam vardı. benim gittiğim istikamete gidiyorlardı ve arkaları bana dönüktü. hemen bunlara çarpmamak için sola kırdım ve hızlanmaya başladım tekrar.

bu arada hala hatırlıyorum kalbimin atışları bedenimi sarsıyordu.

sonra bu olay üzerine ara ara düşünürüm. o karartıyı görmesem (kesinlikle hayal değildi) ve o adamlara çarpsam ne olacaktı acaba diye...çünkü o yolda daha önce iki komşumuzun çocuğu serseriler tarafından gündüz gündüz dövülmüştü.
    10 -6 ... afrasiyap
  2. 2.
    Adeta bir defasında yerden bagimsiz havada yurudugumu farkettim ve yaklasik 50 metre bu sekilde yurudum. Kimseye inandiramadim bunu ama gercekten havada yuruyordum. Korktum Yere inmeye karar verdim fakat bu seferde yer kayboldu. Gözlerimi hastane de actim. (bkz: vertigo) dediler. Gayet mistik bir olay.
    9 -1 ... farya
  3. 3.
    Ben lanetli olduğumu düşünüyorum. Ama öyle böyle değil. Bayaa düşündüklerimin tersi çıkıyor . Misal yarın yapacağım günlük bi rutin olan yüz yıkamamı şimdi hayal etsem yarın kesinlikle bi sorun çıkıcak ve yapamıycam . Hani bi kaç olayda olmuştur tesadüftür diye kestirip atacağım birşey de değil . Çünkü hep böyle .
    7 ... plutonedmermaid
  4. 4.
    boynumdaki muskayı duşta bile çıkarmıyorum. pek tavsiye etmem..
    2 -1 ... prifesor lepistes
  5. 5.
    Şeytan çarpması.
    -2 ... prensest
  6. 6.
    evimize hirsiz girmeye calistiginda, balkonda balkon kapisini acmakla ugrasirken yatagimin inanilmaz bir sekilde sarsilmasi sonucu uyanmam ve balkondaki kisiyi fark edip evdekileri uyandirmam. Ege bolgesi o kadar deprem gordu ama ben hicbir zaman o geceki kadar sallanmadim.
    16 -1 ... louisa clark
  7. 7.
    Gece 12'de köy mezarlığın ordan traktörle eve giderken mezerlağın kapısında çırılçıplak yatan birini görmek. Tabi ölü mü dirimiydi bilmiyorum.
    5 -2 ... ybkg
  8. 8.
    Hep yaşıyorum. Suanda bile sağ olsunlar hareket ettirip, dokunup duruyorlar.
    3 -1 ... peri10
  9. 9.
    Bi keresinde yerde 4-5 tane 100 lük görüp almamam. Tereddüte düşmedim değil. Belki kamera şakası yapıyolardı belli mi olmaz. Çünkü epey işlekti. Kimse almadığına göre dedim bu işte var bi ipnelik. Ama 2 saniyede düşündüm bunları.
    8 ... anima mundi
  10. 10.
    ilkokula bile başlamadığım bir dönem annem bana dışarı çıkarsan Allah başına taş atar dedi. Bende annemi dinlemeyip dışarı çıktım ve çıkar çıkmaz kafama tek tek taş düşmeye başladı bir yerden. Korku içinde ağlayıp "anneaa Allah başıma taş atıyor" diye bağırarak eve koştum.
    Meğer halamın oğlu beni korkutmak için evlerinin ikinci katından başıma taş atıyormuş. Olsun, sonuçta öyle ya da böyle başıma taş yağdı eheh. Bence asıl mistik olay budur çünkü halamın oğlunun annemle olan konuşmamızdan haberi yoktu.
    17 -3 ... mithranin yemini