1. 1.
  Hiç bir ilginçliği olmayan bir olay bu ok.
  Benim ten rengim konusunda takıntım var. Bana buğday tenli ya da esmer denilmesi bile beni ayar eder. Ha neyse bizim bir kozmetik satan abla var. Geçen gelince dudak kalemi bakarken bana sen bunu al, sen esmersin dedi. Ne münasebet ben beyazım dedim. (biraz bronzlaşmıştım soğuk rüzgardan dolayı.)
  Bugün gelince kızlara bu sabun renginizi açıyo dedi. Bende abla ben alsam mı yaptım. Sus kız, zaten beyazsın ruh mu olacan? dedi. Ben esmer değilmiydim kanki dedim, çaktı durumu, seslenmedi.
  1 -1 ... oyle kolaysa
 2. 2.
  lan Bir gün top oynuyorduk. top inşaata kaçtı, ay ondan sonra ben hiç bir şey hatırlamıyorum kızzz.
  1 ... asuregibisurat
 3. 3.
  Geçen yine ismini vermeyeceğim iki sözlük kızıyla grup seks yapıyoruz, bunlar başladı kavga etmeye ben altta olucam yok ben altta olucam diye. Sinirlendim ikisini de sıraya dizip penisimle tokatladım sustular.

  Beybi!
  -2 ... fistingci sahap
 4. 4.
  Bugün iki arkadaşla fanzin bastırmak için matbaalara fiyat sormaya gittik. Aklımızda 100 adet baskı almak vardı, hiçbiri 100 adet için makina çalıştırmayı kabul etmedi. En az 500 baskı istiyorlar. 500 baskıya da 2.000 lira fiyat çektiler.

  Biz hayatımızda iki bin lirayı birarada görmedik amk. Dram.
  1 -1 ... kah ve otesi
 5. 5.
  Yine bir yaz Ankara'dayım. ilk meclisi ziyarete gitmiştik eski sevgilimle. Sonra bir adam geldi. ikimizin de üzerinde ingilizce sözler yazan tişört vardı. "Where are you from?" dedi önce. Sonra "how are you ?" dedi. biz de ciddi ciddi AA turist herhalde dedik. Bu demesin mi "I am from Rize." diye. iste orada olay koptu.
  1 ... gercegintakendisi
 6. 6.
  2011 kasım komşu kızıyla seviştim
  2012 ağustos babam annesini .....
  ... polatwrong