1. 1.
    benim bulunduğum tiptir. ağrı kesici bile kullanmam kolay kolay. bir kere ameliyat oldum 2. günü verilen ilaçları kullanmayı bıraktım. ilaç fobim var abi allah muhtaç etmesin nefret ediyorum ilaç ticaretinin insanların aciziyetinden faydalanmasından.
    -5 ... ktm li aynasiz
  2. 2.
    Ben. ilaclar bir yandan yapiyorken bir yandan yikiyor. Gerci cok sukur ilaclara muhtac bi durumum hic olmadi. Oyle olsaydi elbetki kullanirdim ama Allah muhtac etmesin. Zira yutamiyorumda bardak bardak sular bitiyor hap haalen kaliyor. Eriyor. Falan.berbat..
    3 -1 ... libraa
  3. 3.
    Sorunlarıyla başa çıkabilen, zorda kalsa bile kimseden yardım almayan tiptir.
    1 -1 ... iki teker
  4. 4.
    basur olup götü bile acısa yan etki yapıyo diye asla kullanmaz bu tipler, öyle gezerler.
    ... pc muhendisi
  5. 5.
    ilaç sektörüne güvenmeyen tiptir. Haksız da sayılmaz kendileri malum ilaç sektörünü insanların daha çok hasta olmasını isteyenlerin kontrol ettiğine dair rivayetler çok.
    ... harbiden
  6. 6.
    Benimdir.
    Çünkü işe yaradıklarını düşünmüyorum.
    5 -2 ... bilgisiz zeki
  7. 7.
    benden yaşça büyük çok sevdiğim bir abimdir.

acıdan gözleri kızarmış neredeyse ağlayacak hale gelmiş adama, abi bi ilaç iç kendine gel neden diretiyorsun dediğimde ben bir dönem eczaede çalıştım ilaç kullanmaya karşıyım demişti.

ne alakaysa artık.
    ... bilgisayarcicocuk 2
  8. 8.
    Benim bu ilaç içemiyorum zaten yemek borusu geri itiyor ilacı.
    -1 ... kudurtanbazlama
  9. 9.
    ilaç kullanmamak bile suç resmen. Faydadan çok zararı olan ilaçtan kendini koruyan tiptir.
    ... ktm li aynasiz
  10. 10.
    Sisteme bulaşmayıp kıyıdan kıyıdan yüzmeye çalışan tip.
    ... solukbenizlihobbit