1. 1.
    bal gibi de sayılır.
    2 -3 ... selia
  2. 2.
    kafir olmaz kimse efendim. yok saymadıkları müddetçe. günahkar olurlar yalnızca.
    6 ... failimuhtar writer
  3. 3.
    müslümanlık çok önemli değil zaten boşverin ama en kötü ihtimalle atatürk ü az buçuk anlamış laik bir kişi sayılabilir, tabii tam anlamıyla laik ve çağdaş bir insan da olabilir.
    2 -6 ... 25 eylul 2017
  4. 4.
    (bkz: böyle başlık açan insan sayılır mı)
    4 ... miafori
  5. 5.
    Yok hinduist sayiliyor hepsi mk.
    1 ... inzaghigi
  6. 6.
    önce sorulması gereken "başı kapalı her kız müslüman mıdır?" sorusudur. Valla dışarıda bakıyorum bazı başında örtü bulunduran kızlara; islam'dan bihaberler...
    5 -2 ... sakalli adige
  7. 7.
    Bakiyorum da aramiza yeni cahiller katilmis. Basi acik dolasmak imana engel degildir. Gunahkar olursun, Muslumanliktan cikmazsin. Tabi Muslumanlar da kabul ettigi, inandigi islam dininin emirlerine gore yasamali. insallah ben de tamamen Allah-u Teala'nin emrettigi sekilde yasamaya baslarim bir gun. Kolay degil insanin nefsinin isteklerinden, dunyadan vazgecmesi... Rabbim kolay kilsin, vazgecirsin, gafletten uyandirsin isteyenleri insallah...*
    2 ... red my lips
  8. 8.
    Laikliği ve çağdaşlığı baş açmak diye algılayan ve saçı açık olanların Müslüman olmadığını savunan iki kesim arasındaki saçma diyaloglardan doğan sorudur

Sizin çağdaşlığınızı

Sizinde din anlayışınızı tövbe tövbe.
    1 ... tutankamonunmumyasi
  9. 9.
    Allaha ve Efendimize sav inanıyorsa Müslümandır.

inanın öyle kapalılar görüyorum ki başı açık olanları daha imanlı diyebilirim.
    5 -1 ... dplmt
  10. 9.
    2015'te hala başörtüsü geyiği yapanların mal sayılmasından daha fazla önem taşımaz.

http://galeri.uludagsozlu...ay%C4%B1l%C4%B1r-m%C4%B1/
    1 ... inmyopinion