bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  izmit halk eğitim merkezi'ne baş vuran kadının başı açık olduğu için işe alınmaması olayıdır.

  nedense "benim türbanlı kızımı türbanlı diye üniversiteye almadılar" yalanı kadar yankı uyandırmamış haber. çünkü onlar mağdur değil. onların derdi inasnların dini duygularını sömürmekti. sömürdüler, sömürüyorlar.

  http://odatv.com/n.php?n=...-ise-almadilar-0606151200
  3 -2 ... kheldar
 2. 2.
  Başı kapalı diye işe alınmadı yanlışsa başı açık diye işe alınmaması da yanlıştır.
  2 -1 ... sessiz geveze
 3. 3.
  (bkz: türbanlı vahşet +18)
  2 ... postmodernist
 4. 4.
  siz yazmadan ben yazayım ak parti zamanında olmuştur.

  not: ak partiliyim.

  mk. gebeşleri her ne kadar inanmasanızda nasip denen birşey var. (bkz: nasip)
  1 -3 ... ille de woman olsun
 5. 5.
  Başı kapalı diye işe alınmayan kadınla aynı derecede mağdur kadındır. Üzerine işeyen birileri olsa daha mağdur görünebilir tabii o ayrı...
  2 ... sıçtırtma lamasına
 6. 6.
  Akp faşizmidir.

  Adamlar Kemalist rejim geçmişte onlara ne yaptıysa şimdi aynılarını onlar yapıyor. Türbanlılar devlet dairelerine alınmadı mı? şimdi de onlar başı açıkları almak istemiyor. Bu olay biraz tesadüf olmuş ama zihniyetleri bu şekilde, ellerinden gelse almazlar.

  Adamlarda nasıl, neyin kini birikmişse artık. Olur da ülkede tekrar kemalist rejim yükselirse bu sefer geçmişte türbanlılara, dincilere yapılanınon katını daha yapacaklar çünkü Akp yeterince nefret körükledi bu ülkede, Türkiye'nin hiçbir döneminde bir hükumetten bu denli nefret edilmedi. illa ki o hükumeti destekleyen %50'nin ağzı yanacak bir gün, fena yanacak hemde. Akp düşerse boku yediniz %50, ben diyeyim size, Kürtçüsünden Kemalistine, Ateistinden solcusuna hepsi acı acı kökleyecek size.
  1 ... kizil kurt
 7. 7.
  Kulağa çok saçma geliyor.
  1 ... anadolu sairi
 8. 8.
  bu haberi arşive aldım.. kemalizmin rezillikler galerisinden bir parça daha.

  edit: pek ileri bir habercilik anlayışı.. maşallah, inşallah.
  -1 ... mehmedayaz
 9. 9.
  --spoiler--
  nedense "benim türbanlı kızımı türbanlı diye üniversiteye almadılar" yalanı kadar yankı uyandırmamış haber.
  --spoiler--

  ulan kendi ülkenizden haberiniz yok, çıkmış salak salak konuşuyorsunuz. yıllarca almadılar dingil herif başörtülü kızları üniversiteye. istanbul üniversitesi ikna odası diye google da bir arama yap cahil herif. neyse sakinim...

  haberin doğruluğu konusunda, ulusal basın değil de odatv den çıkmış olması beni şüphelendiriyor. asparagas da olabilir, bilemiyorum. o yüzden net olarak bir yorum yapmak istemiyorum.

  fakat, eğer ki bu yazılanlar gerçekse çok çok üzücü bir durum. din, diyanet edebiyatı yapmaya gerek yok. tamamen saçmalıktır çünkü. benim ne yapıp ne yapmayacağıma, nasıl giyinip giyeneceğime sen karar veremezsin. kesin ve net.
  1 ... bana abi deme asuman
 10. 10.
  toplumda seçkin olan mesleklerin iş ilanlarında bile muhafazakar, tercihen türbanlı adaylar arıyoruz şeklinde ifadelere günümüzde sıkça rastadığımız göz önünde bulundurulursa şaşırılmayacak durumdur.
  -1 ... hipotalamus