1. 1.
  çok doğru bir tespittir.
  1 -25 ... hugo barrett
 2. 2.
  (bkz: ay olur mu öyle şey olsun çünkü lütfen)
  4 ... vade retro satana
 3. 3.
  +9 yobaz tespiti.
  4 ... tambirbeyefendi
 4. 4.
  saç teliyle seks yapanların tespiti.

  Ayrıca bu lafı ettiği için kafir olmuştur çünkü kuran baş kapamayı değil sadece giyinmeyi emreder. Hayırlı olsun. Müslümanlık yapmaya çalışırken şirke girip cehennemlik oldunuz.
  6 -3 ... creepy doll
 5. 5.
  Kabe şeklinde pasta yerken daha yok mu diyen kisicik yansimasi.
  4 ... zheralamia
 6. 6.
  Yobazlık , dar kafalıların yaptığı bir tespittir.
  ... kirmizilili
 7. 7.
  Başı açık kadın deyince aklına pornocular gelen abaza dinci zırvasıdır. Açık var, açık var. her kapalı nasıl ki pir-ü PaK, namuslu değil. Her açıkta öyle. Sonuçta insan.
  4 ... ayhostulan
 8. 8.
  Ne insanlar gordum uzerinde elbise yok,ne elbiseler gordum icinde insan yok. Aciklik ya da kapalilik meselesi degildir. Kapali olupda hayasiz acik olup da hayali insan milyonlarca. Hatta avrupa nin cogu acik hepsi hayasiz mi sacma tespit.
  1 ... palavraci
 9. 9.
  anasını siktiğimin çocukları, klavye delikanlıları, ergen bok topakları ve bilimum orospu çocukları...

  bu sözlerim size, yaklaşın ve dinleyin...

  trollük yapacağım diye, insanların karısını kızını zan altında bırakacak kelimeler kurmayın, sözlüğünüzün de amına koyarım sizinde.
  içinizde bir tane delikanlı varsa yazar özelden adresini telefonunu o zaman anlatırız biz başı açıkla kıçı açık arasındaki farkı.

  buradan sözlük yöneticilerine de seslenmek istiyorum, ya bu başlığı olduğu gibi kaldırır ceza verirsiniz, ya da hepinizin anası, karısı, kızı hakkında kurulan bu cümlelere sessiz kalacağınızı deklare edersiniz, yerinizi biliriz.

  özgürlük istiyorsan git kendi ananla bacınla oyna piç. senin özgürlüğün insanlara bu cümleleri sarfedecek boyutta olamaz.

  eğer bir yöneticiden bana küfrettiğim için mesaj gelirse kendisini gavat ilan edeceğim. adam tüm başı açıklara edepsiz, ahlaksız diyecek ve benim ettiğim küfür olacak.

  aynısından nasiplenirsin yemin ederim.
  4 -1 ... turk oglu turk
 10. 10.
  bahsedemesin. simdi sana girenle cikanin hipotenusunu soyler misin?

  kendinden baskalarini elestirme hakkini kendinden bulabilen, bunu nasil yaptigini ise hala anlamadigim yaratilmis turu fikridir.
  ... soulngelica