1. 1.
    ablam ve diğer iki abime lise sonda katsayı gelmişti.Lise değişimi yasaktı.

ama mücadeleden geri durmadılar.28 Şubat konseyine dirediler.

o şartlar içinde ne yapılabilirdi.

Diğer arkadaşları gibi Viyanaya ya da vakıf üniversitelerine gidemezdiler.3 kardeşin masrafının altından nasıl kalkılırdı.

Bazı arkadaşları gibi pes edip evlenmediler.

3 ü de 2 yıllık işletmeye gittiler.

Abim üniversitede mersinde bölüm 1.si oldu.Katsayı olmasa Ankara hukuku tutturuyordu.Dgs de yarım puana kaybetti.Açıktan 4 yıllığa çıkardı.Mali Müşavirlik sınavında 7 soruda 7 yapıp dershane 2.si oldu.Mali Müşavir oldu.Şimdi kurumunda müdür.

Öbür abim 2 yıllık afyon işletmeden 4 yıllığa çıkardı.Sigortacıdır.Katsyaı olmasa işletme okuyacaktı.Ama o moral bozukluğunda katsayısız kazanılıyordu.Ya katsayıdan hiç bahsedilip moralleri onunda diğer abim ve ablamlarında bozulmasaydı.Hepsi doktordu.O zaman imam hatipler gerçekten parlak bir dönem yaşıyordu.Katsyaıdan sonra toparlayamadı.

Ablam ege işletmeye gitti.Anaokulu öğretmeni katsayı olmasa olabilirdi.Dgs de Türkiye 98.si oldu.istanbul Üniversitesine geçebilecekken geçemedi.
    Nur Serter Peruğa izin vermiyordu.

Sakarya Üniversitesine geçti.Gebze Yüksek Teknolojide yüksek lisans yaptı.Şimdi doktoradadır.

Hükümete yaslanarak elde edilen başarı değildir.Kendi çabalarıyla oldu.

Bende Marmarada öğretmenlik bitirdim.istanbula atandım.

28 Şubata başarılarla cevabımızı ailecek verdik.
    2 -8 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Cool story bro.
    7 ... u my bitch now
  3. 3.
    28 şubatta utanç verici ikna odalarını da unutmadık. laik kemalist chp'liler başörtülü kızlarımızın başını

zorla açtı. kendilerinin başı zorla kapatılsa ne yaparlardı acaba? 28 şubat zulümdü.
    1 -5 ... seruven44
  4. 4.
    kanka ne olsa senin ailene oluyo zaten.
    lmao
    1 ... benibendenalayen
  5. 5.
    de git yaa. duygu sömürüsü yapma amk..
    dün onların devriydi
    peki ya şimdi

benim abim akpli olmadığından uzman çavuş olamadı
    ben ak genç olmadığım için kpssde atanamadim..

ziktir git başka yerde ağla.

bu ülke çocuğum imam hatipli diye duygu sömürüsü yapıp abdlerde avrupada okutanlari gördü..
    3 ... diablo1987