1. 1.
    Kimin müslüman olup olmayacağına karar verebileceğini sanan insanların leş iddiası. Haşa, allah bu yetkiyi size mi verdi kardeşlerim. Siz mi karar veriyorsunuz kimin müslüman olup olmadığına.
    14 -8 ... ruhsal enfeksiyon
  2. 3.
    dinde her şeyin bir karşılığı vardır namazını kılarsan onun sevabını alırsın başörtünü takmazsan onun günahını alırsın bunun yargısı allah katındadır.
    10 -8 ... sezenist a feminist
  3. 3.
    Bunu ben demiyorum arkadaş, allah diyor nur suresi 31. Ayette diyor. Çıldıracağım, ablaa aç kitabını oku yahu.

nur suresi 31 inci ayet

" Mümin kadınlara da söyle, gözlerini haramdan sakınsınlar ve iffetlerini korusunlar. Açıkta kalanlardan başka süslerini göstermesinler. Başörtülerini yakalarının üzerinden bağlasınlar. Kocaları, babaları, kocalarının babaları, kendi oğulları, kocalarının oğulları, erkek kardeşleri, erkek kardeşlerinin oğulları, kız kardeşlerinin oğulları, kadınları, hizmetlerinde bulunan köleleri ve câriyeleri, cinsel arzusu bulunmayan erkek hizmetçiler, kadınların cinselliklerinin farkında olmayan çocuklar dışında kimseye süslerini göstermesinler. Yürürken, gizledikleri süsleri bilinsin diye ayaklarını yere vurmasınlar. Ey müminler! Hepiniz Allah’a tövbe edin, umulur ki kurtuluşa erersiniz!"
    4 -4 ... n dakota
  4. 4.
    duyan da başörtüsünü kravat, iğne, küpe, gerdanlık, broş sanan birinin , takma fili ile eşlenidirmeye çalıştığını sanacaktır.
    ... monk of monkmountain
  5. 5.
    bu laf denildikten sonra "Dinime küfür edenin imanı olsa" cümlesinin vurgulanması.
    ... acey
  6. 6.
    Offff gerçekten sıktı artık bu muhabbetler. Günahı da sevabı da o kişiye ait.
    Takar takmaz kime ne?
    7 ... zarafet
  7. 7.
    baş örtüsü takmıyorum ve müslümanım.

ekleme: erkeğim lan. yürümeyin. *
    9 ... melikbaybars
  8. 8.
    Başörtüsü takmıyorsan müslüman değilsin algısı toplumda sürekli dile gelen kanayan yara haline geldi artık.
    Başörtülü ,kapalı olan insanların dinin gereklerini yerine getiren veya getirmeyen iki kesim haline geldi günümüzde başörtüsünü moda haline getiren kesimlerden çıkıp kapalı veya açık insanları müslüman değilsin diyip önyargı oluşturmaya çalışmayın .
    1 ... sisli hisler
  9. 9.
    Başörtüsü takmiyorsan hâlâ muslumansin sayın geri zekalı. Sadece takmadığın için yargilanacaksin.

Fakat, "bu ne biçim iş türban takma saçmalıktır" dersen;

ilgili ayete isyan etmiş olursun, ayete isyan kurana isyandır, kurana isyan allaha isyan sayılır bu durumda imanın 6 şartından olan kitaplarına imansızlıktan dinden çıkmış olursun.

inandığıniz dini az açın okuyun amq, ben silkerim dini imanı dedim deist oldum hâlâ iki mantıklı cümle çıkmıyor sizden!
    2 ... ben deli deilim
  10. 10.
    (bkz: sözlüğün ironiden anlamaması)
    2 -3 ... ruhsal enfeksiyon