1. 1.
  akp izmir milletvekili adayı ozan ceyhun'un 2003 tarihinde söylediği sözdür:

  http://www.milliyet.com.t...3/12/28/son/sontur15.html

  aynı şahıs avrupa parlamentosunda 2002'de yaptığı konuşmada, milli görüşün terör örgütünden bile tehlikeli olduğunu söylemiş:

  http://www.ajans5.com/akp...ha-tehlikelidir-504h.html

  milletvekili adayınız hayırlı olsun yandaşlar!...
  6 -1 ... rumeli71
 2. 2.
  yandaşların neden eksilediği anlaşılamayan bir iddiadır.

  lan bu lafı söyleyen ben değilim ki sizin milletvekili adayınız!... tamam eksilecekseniz eksileyin ama iki dakika delikanlı olup neden eksilediğinizi de yazıverin bir zahmet...
  2 ... rumeli71
 3. 3.
  doğru bir sözdür, dini siyasete alet etmenin birinci kuralıdır.. başörtüsü ya da türban; siyasal islamcıların ve dincilerin flamasıdır .. siz ona dokunmasanız da esen rüzgardan nem kapar yine meydanlara çıkarlar onlar.. zavallı millet bu numarayı yemekten ne doydu ne bıktı ne de usandı..
  1 ... dick laurent
 4. 4.
  kimisinin doğru olduğunu iddia ettiği sözdür. bence doğru olup olmamasından çok bir akp milletvekili adayının böyle laflar etmiş olması önemlidir.

  yandaşlardan ses seda yok! yandaş suskun... yandaş mahzun...

  hayır, o değil, insan hiç değilse "akp'nin söz konusu kişiyi aday göstermesi yanlıştır" der değil mi? çıt yok mübareklerde... lan böyle deseniz illa yandaşlıktan vazgeçmeniz mi icap eder? hayır elbette... o zaman neden iki kelime eleştiri yapmıyorsunuz?

  cevabı hepimiz biliyoruz tabi.. yandaşlık mesleği biatçiliği gerektirir. iki kelime eleştiri yapmak küfre girer bunların zihniyetinde. sonra bunlara "koyun" ve de "bidon kafalı" deyince kızıyorlar. neden kızıyorsunuz ki?

  pek bir ezik gördüm sizi yandaşlar, hayrola?...
  ... rumeli71
 5. 5.
  ilgili zihniyetin bakış açısını göstermiştir. bir de utanmadan hala çıkıp bu bir dini özgürlük siyasi simge değil diyorlar. yazık bunlara oy verenlere.
  1 ... flat head
 6. 6.
  dini, allahı, kitabı ağzına alıp köşeyi dönen müslümanların siyasi üniformasıdır. neyse ki bizim allahımız başka onlardan.
  ... gereksizgerekli
 7. 7.
  ne yazıkki doğru bir sözdür.

  kafaya örtülen örtünün bağlayış şekli, rengi vs. kadının nereye ait olduğunu gösterir. yani islamiyet için değilde bir başkası için örtmektedir o başındakini.
  1 ... gemek