1. 0.
    Yıllar önce Fetullah ibnesinin “başörtüsü teferruattır.” Sözlerini akıllara getirmiş iddia. Bir çok islami kuralda olduğu gibi başörtüsü meselesi muallaktır. işide göre çarşaf giymezsen öldürülürsün, fetöye göre amann çokta önemli değildir falan. Böylede güzel dinimiz var herkes kafasına göre yaşayabiliyor ne güzel.
    3 -3 ... temirata
  2. 1.
    şeriat devleti yok evet. ama diyanet var. ayetle sabit iken ahzab 59, nur 30-31. ayetler bu emri bildirir. neyin kalasındasın diye sorarlar adama şuan zamanim olsa bi dilekcede ben verirdim.
    6 -7 ... bittimiacaba
  3. 2.
    ateist ve deistlerin ölümüne savunduğu dini bir tartışma konusu. amk size ne.
    -4 ... derin futbol izleyen adam
  4. 3.
    Demek okumak cehaleti almamış böyle bi mevzuda.
    3 -1 ... jalehan
  5. 4.
    Ayette başörtüleriyle yakalarını kapatsınlar yazıyor. Arapların başörtüsü taktıkları malum.
    2 ... selia
  6. 5.
    Anlamazlar anam beyhude çaban. Kafası açık herkesin cehenneme gideceğini, mezarda saçlarının her telinin yılan olacağına falan inanır.
    4 -4 ... nagam
  7. 6.
    isteyen taksın istemeyen takmasında yahu islamı savunucaz diye kuran ı kerim e yetersiz imasında bulunanlar var.
    allah kuran ı kerim de kuran ın apacık eksiksiz bir kitap olduğunu söylemiyor mu?
    sen dindar olduğun halde nasıl o kuran da yazmaz diyebiliyorsun.

din için gereken her şey kuran ı kerim de vardır.
    6 -5 ... pilotmont 1
  8. 7.
    Günümüzde siyasi bir emir sanırım.

Cüppe ve sarık da emir değildir dinde ayrıca.
    3 -2 ... hot male
  9. 8.
    Nur süresi 31 ayet örtü ayetidir.surenin başındada şöyle bir emir var1-bu hükümlerini farz kıldığımız bir suredir.şimdi sen kalkıp Yok bana göre şöyle aklıma yattı yatmadı çamura battı vs.boş lakırdıyı bırakın. Müminsen Kuran'ın tümü farzdır gerisi lafı güzaf.
    4 -3 ... kalahari 1
  10. 9.
    Şule baş denen kadının ülkeye risale ile yaydığı kanserdir. dinde örtünme yok diyen bahriye üçok a nurcuların ne yaptığını biliyoruz. Şimdi bu ilahiyatçıda aynı şekilde nurcular tarafından hedef gösteriliyor.
    3 -3 ... vexillarius of theodopolis