1. 1.
    insanı derin derin düşünmelere iten bir durum. daha yeni gördüm bu sabah, taptaze bir olay. kadın kadın bebek arabasıyla başkasının bebeğini ittirip geçti ya la. resmen ezecekti az kalsın. hem de hiç beklemeden, sanki önünde bir pislik varmış edasıyla. zaten nerede bir görgüsüzlük, bencillik, ukalalık vs var hep bu başörtülülerin başının altından çıkıyor. aynı asansöre binmek istememeler, 2 kişilik yolu tek başına işgal etmeler, herkes beni arzuluyor kabilinden paranoyalar... yani bilemiyorum altan, hakikaten anlam veremiyorum. uçak yolculuğunda bile yanında erkek yolcu istemeyen, çıngar çıkaran tipler hep bunlardan çıkıyor.
    5 -6 ... bize de mi caylak
  2. 2.
    başı kapalı dininde olan birinin yanında yabancı bir erkek istememesi rahatsız olması gayet doğaldır. Hepsi için konuşulması, genelleme yapılması da oldukça rahatsız edici. Nedir bu başörtü düşmanlığı. Uzaya mekik gönderdiniz de başörtüsüne mi takıldı?
    1 -4 ... romanovicraskolnikov
  3. 3.
    zorla örtünmenin getirisi.
    3 -2 ... selia
  4. 4.
    içten, isteyerek, severek yapılması gereken bir eylem zorunlulukmuş gibi zorlama yapılınca insanlar asabileşebiliyor maalesef.
    1 ... umutsuzbirpeder
  5. 5.
    hayata dair ibret verici bir durum.
    1 -4 ... bize de mi caylak
  6. 6.
    evet size de çaylak.
    2 ... teist