1. 1.
    https://twitter.com/eha_g.../1111214089110466561?s=21

Cehaletin cinneti olarak tarif edebilirim şu zavallı yaratığı..
    25 -25 ... yerli ve milli
  2. 2.
    rahatsız olduğu bir durumu kendi cümleleri ile ifade edip, kendi rahatsızlığını dile getirmiş olan vatandaş videosu. adam bu durumdan oldukça rahatsız olmuş ve bu ifadelerine yansımıştır? hayır yani ne bekleniyordu ki? herkes kabul edip ses çıkarmayıp öyle başını öne mi eğecek? üstelik adam bir yerde oldukça yanılıyor. "iran mı?" diye sormuş, artık iran da bile bu görüntü yok. şu mağdur edebiyatını bir yere bırakın artık. kim başını neden kapıyor bu ülkede herkes biliyor. kimse kimseye ibadet, inanç polemiği yapmasın. satanist bir iktidar başa gelse herkesten önce bunlar kedileri keser yer.
    28 -39 ... golhiat
  3. 3.
    sakallının biri, “her taraf açık her taraf çıplak orospu diyorum ben bunlara orospu” içerikli video çekseydi o zaman neler olurdu acaba..
    29 -11 ... yerli ve milli
  4. 4.
    seçime beş gün kala türbanlılara bir şey yapılmadı hala deyip şaşırıyordum ben de, bah sen allan işine, yapmış şerefsizler.

rezalet.
    17 -16 ... antik kilise sarapcisi
  5. 5.
    aynı videoyu bir tane sözde yobaz (sakalı olması ve 5 vakit namaz kılması yeterli bu yafta için) şortlu bir kıza karşı çekseydi ortalık nasıl karışırdı hayal bile edilememektedir.
    10 -7 ... masklavi
  6. 6.
    Bu kişidir.

https://m.facebook.com/pr...=100010949617101&_rdr
    2 -1 ... dandanakandadamdandamaakanadam
  7. 7.
    Yanından geçerken gösterdiği türbanlı o türbanı taksa ne takmasa ne. Tüm vücut hatları belli. O konuda haklı tamamen görüntü kirliliği.

He tabi birileri yine mağdur olacak orası kesin. Durduk yere kimse böyle video çekmez.
    9 -10 ... the president
  8. 8.
    insanlığın öldüğünü bir kez daha görmüş olduk. insanlar özgür dür. istediğini giyer. insanları rahat bırakın yahu. Kaçıncı yüz yıldayız konumuz hâlâ baş örtüsü ve türban olmuş. Sonra bu ülke niye gelişmiyor.
    7 -3 ... simiago
  9. 9.
    Seçim öncesi yine türbanlı mağduriyeti ha? Bütün sene bir şey yok, ne hikmetse seçim öncesinde türban düşmanları sahneye çıkmaya başlıyor.

Ortada türbanlı bir personel de yok. Olsaydı daha inandırıcı olabilirdi. Bu film bayağı düşük bütçeli olmuş.

Geçiniz bu işleri. Millet yemez artık bunları.
    4 -6 ... agnostos
  10. 10.
    MALESEF VAR BÖYLE TiPLER. DÜŞÜNCEN BUDUR, OKEY SAYGI DUYARIZ, AMA SEN ARKANDAN GEÇEN KADINI ViDEOYA ÇEKiP PiSLiK, BÖCEK DERSEN EĞER BU MEMLEKETTE SAĞLAM SAVCILAR VARSA SENi Bi GÜZEL SORGUYA ÇEKERLER.
    SEN KiMSiN AHLAKSIZ?
    4 -4 ... gogocu