1. 1.
    yaz aylarında: kokarca...

yaz güneşinin altında poşete girmiş vaziyette dolanıyorlar..

gerçi kuran ve hadisler "sizin cihadınız evinizde, evlerinizden çıkmayın" diye emrediyor ama bu turbo bacılar fırıl fırıl sokaklarda dolanıyorlar..
    11 -10 ... arbutus unedo
  2. 2.
    Ben diz altimda elbise giydim ustelik ten çorapla. 37 derece sıcak işten cikmis. Taa karşi yolda carsafli bi kadin. Ki kadın beni parcalayacak gibi bir bakis atiyor. Bi eli pusette. Oteki eliyle kocasinin kolunu bir sıkıyor ki gorende kocasini kaptik sanar. Benim beynim 12 saat calismaktan heder olmuş. Eve gidip uyuma hayalindeyken bu kadinin yaptigi saygisizliğa karsi demek istiyorum ki;

Kafayı örtmüşsün ama beynine oksijen gitmiyor be örümcek kafalı.
    7 -7 ... haklisindenizz
  3. 3.
    "...........Lafa gelince özgürlük demokrasi lâiklik...diye bik bik ötüyonuz.
    Hee! Ama bunlar sadece size dimi. Size özgürlük, size demokrasi! ötekilere yok onlar yobaz onlar comar onlar kapanmış gerici............."

biz değil haşa.. sizin inandığınız din size özgürlük ve demokrasi hakkını vermiyor....

islami kaynaklar "kadının cihadı evindedir" diyor...
    "kadının namaz için dahi olsa evinden çıkmaması daha hayırlıdır" diyor..

dikkat!!!!
    "başörtüsü takıp çıkabilir" demiyor...
    "çıkmaması daha hayırlıdır" diyor...

tekrar: islam size "özgürlük demokrasi lâiklik" demiyor. "evinden çıkma" diyor..

dolayısıyla kafasına bez bağlayıp sokaklarda dolaşan her türbo bacı yalancıdır... islamı işine geldiği gibi yorumlanaktadır..

kokarcakaçıranlar siziii....
    2 -3 ... arbutus unedo
  4. 4.
    (bkz: saz kafa)
    zira hele bir de boyundan sıkmışlarsa arkadan bakınca harbi saz gibi duruyor.
    2 ... nardaninciler
  5. 5.
    Uzaylı, ninja, örümcek beyinli ve türevleri.
    1 ... siyah alfabe
  6. 6.
    Ya yukarda biri kokarca falan demiş. Hayatımda 1 tane kapalı kız arkadaşım oldu ve kız gayet misler gibiydi. O aklıma geldiğinde güzel ve berrak kokusu gelir. Üstelik parfüme alerjisi vardı.

sözün özü:kapalılar sksin sizi emi.
    3 -3 ... beyinkundakcisi2