1. 1.
    türk ordusunda yaşanan bir hadise. başçavuşları astsubayları kimse sevmez, haksız da değiller.

http://www.cumhuriyet.com...fasina_vurdu_iddiasi.html
    12 -6 ... david addison
  2. 2.
    eğitim zayiatı
    11 -5 ... crux ansata
  3. 3.
    başçavuş ve astsubayların kompleksli oldukları gerçeği... ağız dolusu küfürlerimi çok yemişlerdir zamanında, ben askerken. askere her türlü baskı ve işkenceyi yapmaktan imtina etmezler.

yani şunu iyice belledim ki, allah'a emanet askerlik yapıyoruz. sırf senden daha rütbeli diye insanlığını yitirmiş, psikopat yavşakların tekelleri altındaymışız. hata münferit olabilir ama affedilecek bir tarafı yok. giden gidiyor. böylelerini süründürmek bile az gelir. hepimiz askerlik yaptık, ne bok olduklarını biliyoruz.
    16 ... jarrus
  4. 4.
    ailesine oğlunuz şehit oldu derler, bir de maaş falan bağlarlar. olayın üstünü kapatırlar.
    6 -2 ... tasaklara ufleyen adam
  5. 5.
    zorunlu askerliğin ne kadar saçma bir şey olduğuna bir kanıttır.

böyle nice olay var. bu şekil kaç tane asker pisi pisine gitti.. sonra bedelli isteyene höt zöt ederler...
    11 -4 ... system error
  6. 6.
    Ne ilk ne sondur.

Fakat siz askerliği yüceltip askerlere, polislere toz kondurmamaya devam edin. Ne de olsa onlar birini vurmuşsa ölen kişi kesin haindir.
    7 -1 ... bendekalanlar
  7. 7.
    Cinayettir. Asker telefonla konuşuyorsa nöbette kanunlar önünde cezası bellidir kalkıp şiddet uygulayan kişi cezasını görür. Bunu koca orduya yıkan asker kaçaklarına gün doğdurmuş. Yapılan doğru değil Allah rahmet eylesin gencecik bir insan öldü fakat bu koca Orduyu lekelemek için bahane değildir. Evet.
    7 -2 ... oytunkaran
  8. 8.
    Bacaklarından asıp üstüne yumurta kıracaksın, kargalar didikleye didikleye öldürsün orospu çocuğunu.
    2 ... 1618 lll v x 7
  9. 9.
    O astsubay bitti bence. Direk mahkemeyle açığa alınır. Hadi gidin sadabade komutanım.
    4 -1 ... kale3112
  10. 10.
    Sonraneden bedelli yaptim.
    4 -2 ... flying spagetti