1. 1.
  insanın oynamaktan kendini alamadığı oyunlardır. başlanılır oynamaya ve bu süreçte saatlerin nasıl geçtiği fark edilemez. bu sebeple ne sınavlar, ne sevgililer olumsuz sonuçlarla karşılaşmıştır.
  ... arude50
 2. 2.
  (bkz: the lost vikings)
  1 ... deep
 3. 3.
  cm veya fm nin tüm serileri.. ama ozellikle bu oyunlardan hangisini ilk olarak oynadıysanız. genelde cm 03-04 tüm camia tarafından tapılası sevilir ve hala bagımlıları mevcuttur. nice esler boşamış nice çiftler ayırmıştır. bir tarih yatıyor efenim bu oyunlarda...
  2 -1 ... grotesquee
 4. 4.
  knıght onlıne 3 asama dan olusur

  1)bende bı denıyım dersın ve oyunu ogrenırsın bu devrede dısardakı kufurler ınsanı hırs yapmaya yonlendırır örnegin"bana kufur etti serefsiz ulen hepnzın levelını gecmezsem 1 numara olucam hahaha"
  2)oyunu ogrenırsın ve 1 numara olmanın zorlugunu ogrenırsın ve basklarından bu yolda yardımlar ıstersın "abı benı kassana"
  3)uzun suren caba sonucu level atlamak artık 1 haftanı alır ve sende kufur edersın bırakırsın bu oyunu...
  2 -1 ... walox
 5. 5.
  (bkz: endless)
  ... lepitap
 6. 6.
  (bkz: quake 2)
  2 ... salca
 7. 7.
  butun online oyunlar. *

  (bkz: knight online)
  (bkz: wow)
  vs...
  2 -1 ... rurouni kenshin
 8. 8.
  (bkz: civilization 3)
  kesinlikle.
  kendinizi her seferinde farklı bir kumandan sanırsınız ve taktikler stratejiler, şehirde geliştirilecek öncelikler, yüzlerce şey kafanızı uyumadan önce kemirir, uykunuz olsa da bilgisayarı açtırır, oynatır, kazandırır, sevindirir..
  1 ... goliath
 9. 9.
  (bkz: omerta)
  ... janis joplin
 10. 10.
  (bkz: medieval total war)
  2 ... mirza