bugün

başlıkları beğenmeyenler daha iyisini yazmaya çalışmalıdır.
Daha iyi başlık açmak istesem açarım, ben açılmışına girmek istiyorum sayın yazarlar.
(bkz: sikildim dövmesi)
(bkz: sözlük erkeklerini ağdaya götürüyoruz kampanyası)
(bkz: hangi sözlük kızının ensesinden nutella yalardın)
(bkz: hey oyuncak çarkını çevirmeyi unuttun)
(bkz: sözlük erkeklerinin bacakları)
(bkz: seks acısı çeken insan)
(bkz: sayısal loto oynarken dakikalarca rakam düşünmek)
(bkz: ama çen beni çevmiyosun)
(bkz: aşkım oluyo mu diye soran erkek)
(bkz: ayaklarım güzel mi diyen kadın)
(bkz: aşık olunan sözlük kızına bir şarkı bırak)

görsel
görsel
cidden öyle ya her zaman olmasa da çoğu zaman çok gereksiz başlıklar oluyor.
Diğer türlü ilgi görmüyor. Bilgi içerikli entry girince kendinizi şöyle hissediyorsunuz;
görsel
Buradakilerin çoğunun bilgi kültür ahlakı düşük olunca,böyle kalitesiz mahalle kahvesi tadında oluyor başlıklar.
Aslında bu tür başlıkların sorumluları birazda biz oluyoruz. kalitesiz ve gereksiz başlık olduğu biliniyor ama bir allahın kuluda gidip başlığı şikayet etmiyor. Sonra neden ulu bu kadar kalitesiz içeriğe izin verdi oluyor.

Şikayet özelliği boşuna konulmadı. Herkes üzerine düşen görevi yapsın ve bu tür başlıkları moderasyona bildirsin. Siz görevinizi yapın gerisi moderasyona kalmıştır.

Eğer bildirimler üzerine bu başlıklar silinirse. Bu tür kalitesiz başlık açamayı düşüne arkadaşlar için caydırıcı bir etken olur.

Bunu bir düşünün:

görsel
Yarağıyla düşünen bu kadar yazar varken normaldir.
bokuma bak sen. (bkz: ) veren bir yazar sadece iki başlık açmış. biri kimse artık o (bkz: havva öğüt) diğeri de havva öğüt'ün bir şarkısıymış (bkz: yokluk belası). önce biraz başlık açarsan nasıl başlık girilir öğrenir yazarlar. bütün başlıkları kastetmiyorum ama sözlük o an hangi ruh halindeyse ona göre bu şekilde başlıkların bazıları açılabilir. gelmiş buraya bilmiş bilmiş konuşuyor bir de.
var öyle bir şey.
Başlıklar ve girilen entryler herkesin kendini var etme argümanı.
Kaliteyi kim neyle ölçecek yahut iki makara yapayım, kafa dağıtayım , muhabbeti taşağa vurayım diyene ne demeli?
Kişi aradığını bulur.
Evet, yazabilecek bir başlık buldum sonunda.
sol şeride bakınca anlaşılacak durumdur.
yazarların hayal güçlerini zorladıkları başlıklar aslında.
kime göre saçma diyerek büyüyebilir tartışma da öncelikle, başı sözlük kızlarıyla başlayan başlıkların çöp olduğuna hemfikiriz bence.
önüne gelen aklına gelen başlığı açmamalı. filtre konmalı.
Ne yazıkki.