bugün

son derece saygısız ve sinir bozucu davranıştır.
telefon sahibine yapılmış olan saygısızlıktır.
o başkası sevgiliniz ise eğer çok eğlenceli olan eylemdir. hele bir de tepki gösterirse kafasında telefon kırılmalıdır.*
topluluk içinde burun karıştırmak gibi bir şeydir hiç olmaması gereken yerde olmaması gerekenleri ortaya çıkarıp mide bulandırmanın alemi yoktur.
saygısızlıktır. ama zevklidir diğer taraftan da. asansörde seks yapmak gibi. *
insanın özgürlüğüne vurulabilecek en büyük darbedir.

ayrıca o kişiye olan güven sorununuz olduğunu da gösterir.

ha biri gelse bana dese telefonunu karıştırıcam. al karıştır derim, çünkü ben bile güvenmiyorum kendime. haklıdır yani bana bunu diyen. *
hiç görmemesi gereken birşeyleri görüp suratı düşebilecek olan insandır. şu mesajda şu yazıyordu da diyemez. içinde patlar. gebersin inşallah.
Kadinlarin agirlikli kocalarina ve sevgililerine yaptigi sacmaliktir. Hayir yani adama guvenmiyorsan, ne isin var yaninda? Ayril bitsin gitsin olay. Cok sinir bozucudur.
pin kodu, menü kodu, güvenlik kodu gibi şifreler oluşturalarak engellenebilecek eylem. ama bu duyulan merağın şiddetini iyice arttıracaktır.

- kesin birşey var. yoksa niye şifre koysun.
özel hayatı hiçe sayan davranıştır. diğer yandan da yasaklar koyarak, tepki göstererek çözülemez bu durum. ancak insanların özele saygı göstermesi gerektiğini anlayabildiği zaman çözülebilecek sorundur. *
aşırı sevilesi.
başkasının telefonunuzu karıştırma ihtimalinin olması. şiddetle kınıyoruz.
aşırı seviyesiz hareket, ayıptır.
sevgilinin telefonuysa güzeldir taa ki bir şey yakalayana kadar.
öküzlükten başka bir şey değildir.
terbiyesizliktir. ibneliğin salkım saçak halidir. o kişiyle olan münasebet, 200 yıl boyunca nadasa bırakılmalıdır.
bu işlem genellikle güvenilmeyen, piç ama aşık olunan sevgiliye yapılan, eline telefonu aldığınzda "şimdi boku yedin" şeklinde atıflarda bulunulup güvenlik kodunun istenilmesiyle zorta uğranılan bir işlemdir.
insanların haddine olmayan, seviyesiz ama bir o kadar da haz verici harekettir.
bi bakayım ben yalnızken kimler ne halt çeviriyor merakinda olmak.
güvensizlik göstergesidir ama sadece karıştıranı suçlamak haksızlık olur mutlaka yanlış giden bir şeyler görmüştür ve böyle bir işe girişmiştir.
Tam anlamıyla bir lümpenlik belirtisidir.
Üniversite mezunu , zengin , sanatçı vs olmak hiç bir şey değiştirmez.
Kaliteli insanın yapacağı son şeydir.
Son derece saygısızca bir davranış olduğu konusunda herkes hemfikirdir sanırım. Ancak telefonunu karıştırdığınız kişinin güvenilmez bir yalancı olduğunu biliyorsanız, saygıya falan lüzum yoktur.

Zira çok yakın bir arkadaşım; dikkat edin sevgilim demiyorum, bana her konuda yalan söylemektedir. Telefonu bıraksanız münasip yerine sokup öyle gezecektir. Şans eseri telefonu evde unuttuğunda karıştırdım ve aman allahım neler neler!

-Arkadaşım dediği adamla sevgili,
-Benim yazıldığım adama yavşıyor,
-Başka biriyle de geyik adı altında neler yazıyor neler..

Neyse dedim beni ilgilendirmez, kapattım telefonu. Almaya geldi birşey yokmuş gibi devam ettim sohbete.

Geçen gece benim pcden facebooka girdi. Çıkışa değil de çarpıya basıp çıktığı için şansa bakın ki açık kalmış benim pc de.
Ayıp olmasın kapatayım derken, bir de ne göreyim. Geçen yazılarda benim adım geçiyor. E insanız sonuçta izledim bayağı bir konuşmaları.

Kısacası arkamdan bir dedikodu yapıyor akıllara zarar.
Ve komik olan bunları bilmediğimi sanıyor.

Boşa dememişler ' gün olur devran döner, horoz domalır tavuk gömer.

Herşeyi bimenin muhteşem keyfini yaşıyorum sözlük!
Yaşasın telefon karıştırmak!
Yaşasın facebook. *
tamamen saygısızlıktır. şahsen telefonumun karıştırılmasından hiç haz etmem.*
ayıptır, o kişinin hayatına tacizde bulunmaktır.
Kotudur. kisinin guvenini sarsar. evli bile olsaniz karistirmak dogru degildir.