bugün

Her ne kadar etik, ahlaki, felsefi, astrolojik kurallarımıza uygun olmasa bile magazinel dürtülerimiz yüzünden karşı koyamadığımız pis bi hareket.
Sevdiğin kızın günlüğü ise, kendin için yazılmış bir şeyler aramaktır.
Aman diyim ayıptır.
başkasının günlüğünü ingilizce okumak.

(bkz: yaran yanlış okumalar)

okuduk bi de ingilizcesi kaldı dedirtendir.
eğer merak ettiğim birisi isee..... oooff ooff ne keyifli olur ama
Benim için zevkli bir olaydır.
hihi hayatımın en heyecanlı en zevkli en ihtiraslı bir kaç olayından biridir. bir merak içinde alıp okuyorsunya. nice romanlar, makaleler, bilgi depolu kitapçıklar halt etmiş yanında. şu an bile elime geçse diye deliriyorum. kime ait olduğu farketmez. sabaha kadar uyumam far görmüş tavşan misali okurum.
Sadece pislik, nalet insanların yapacağı hareket.

Ama çok zevkli napalım.
insan kendi günlüğünü gizlice okumaz zaten. ortada bir gizem varsa başkasının olması lazım.
Eğlencelidir ne yalan söyliyim. Gördüm mü acımam okurum sonra arkamda iz bırakmadan tekrar yerine koyarım.
12 yaşındaki yeğenimin günlüğünü okurum hep, ergenlerinki daha eğlenceli oluyor. Umarım berke yeğenimi fark eder yoksa okulu basıp berkeyi dövdürtmem gerekecek bi teyze olarak.
Yaptığınız eyleme vicdan eşlik eder ancak merak hep üstün gelir.
Sırf bu yüzden göktürk alfabesini öğrendim. Günlüğümü göktürk alfabesini kullanarak tutuyorum. E haliyle eline alan da okuyamadığı için boyle bir dertten kurtulmus oluyorum.
Yaptigin adilik ama sir tutabilir ve tavirlarini okuduklarina gore degistirmezsen insanligin ölmemistir .