bugün

yumruk yiyen genç ; ' sayın başbakanımın bana vurması sorun değil, o zoruma gitmiyor zaten isteyerek yapmadığı belli, stres halindeydi normaldir, ama danışmanının bana vurması zoruma gitti '

ya bunlara müstahak amk, böyle gerikzekalılar buna layık, keşke 2-3 tane daha vursaymış.
istem dışı oy vermekle aynı yola çıkar.
Ayrıca "eminim başbakan yaptığından pişmandır" demiştir... Peeahh! çok da şeyindeydi..
başbakanlık korumaları tarafından korkutulmuş vatandaş söylemidir. bir insan tokat yediğinde böyle mağrurca bir tepki verebiliyorsa da bunun adı diktatörlüktür.

edit: ama korumalar çok dövdü demiştir. davaynan vurmayaydı iyiydi yani.
Stockholm sendromu na bir örnektir.
Nedense aklıma malum bir fıkradaki "benim suçum yok şeytana uydum hakim bey" diyen zanlıları getiren söz.
yumruklanma görüntüsü de buradadır. http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485 yazık ki ne yazık.
şerefini parayla satan adamın şerefini kaybetmeden hemen önceki sözleri.
paranın açamayacağı kapı yoktur. bir kez daha şahit olduk.
Aynı kişinin sarfettiği " Sonuçta burada çalışıyorsam onun sayesinde çalışıyorum." cümlesi kadar çarpıcı değildir aslında. Bu ülkenin 50 senelik birikimli ayıbıdır bu. Başka da bir şey denemez üstüne.
(bkz: taner kurucan)
Yüreğimize tokat gibi inmiştir. Ne acı.
Başbakanın eline kafa atan adam söylemi.

darbeci biri. Paralel. Çapulcu. Ateist. Terörist.
bunu söyleyen insan muhtemelen başbakan tarafından tokatlandığı için cennete gideceğine inanıyordur.
adamı bunu söylemesi için tehdit ettiklerini düşündüren söylem. yoksa adam geri zekalı mı hem yuhalasın hem dayak yesin hem de tayyip sevdalısı olsun?!
Ya gerçekten çok ciddi şekilde tehdit edildi başbakan veya korumaları tarafından (ihtimal % 85).Yada harbiden anasını bilmem neyapsa tayyip bunların çok güzel başbakanım diyecek kıvama geldiler (ihtimal % 15).
Korumalar tarafından fazla dayak yemiş ne dediğini bilmiyor.
http://www.59saniye.com/b...ilen-gencin-aciklamalari/
başbakanın iktidarı için her şeyi yapabilecek bir cani olduğunu gördük bir kez daha. oy veren arkadaşlar koyun bile kendine çok vuran hakaret eden çobandan iç güdüsel olarak hoşlanmaz. bu mozaşistçe sevginizden vazgeçin yoksa çok elim sonuçları olacak.
bunu ancak bi salak söyleyebilir.
ama olsun adam namaz kiliyor .
(bkz: deveye tiken)
"korumaları bana sert bir şekilde girdiler." ifadesi dikkat çeken gencin açıklamalarıdır.
(bkz: bidaha bidaha bidaha gir koruma hey)
gencin çok iyi para aldığını belli eden açıklamalardır.
Öğlen başbakan dan yumruk yiyen madur vatandaş, acılı soma lı, akşam akp hayranı...
Son derece yavşaksınız.