bugün

o da gelir bizi bulur amk diyerek yakınılacak cümledir.
Şansımızı sikeyim de eklenebilir.
türk tarihindeki en önemli karakterdir başbakanımız hiç kuşkusuz. onun bu kadar sevilmesi ve başarılı olması da bazı türk düşmanlarını korkutmaktadır. ama şükürler olsun o geldi ve başımız dik artık!

çok yaşa başbakanımız! dualarımız seninle...
gulduren basliktir.
bu tür insanları seven çok sever , sevmeyense hiç sevmez.
milyarda bir gelen başbakanını s.... milyarda bir geliyor ulan farkımız olur.

not: seveyim yani başka bişey gelmesin akla.
rtl'nin ne olduğunun merak edildiği ve açıklanması gereken yeni bir kavramla karşılaşmamızı sağlayan milyarda bir geliş.

rtl ne ? *
Allah düşmanımın başına vermesin. Tedavisi var mı acaba.
Beni sadece banka hesabımda olan paranın üstüne gelen faiz ilgilendirir, gerisi beni alakadar etmez senelerdir yerinde sayıyor o para. Faizleri düşüre düşüre bir hal oldu bunun yanı sıra akaryakıtlara ve diğer ürünlere zam geldi, bu ülke ateş pahası oldu öncelikle bunları düzeltmesi kanaatindeyim. Emekli vatandaşlara düşük zamlar yapmamalı.
asgari ücret 1500 lira olduğu zaman tüm sorunların çözüleceğini zanneden bir zeka ürünün açtığı başlık ve girdiği entry dir pek fazla dikkate alınmaması önemle rica olunur.
analar doğurmaz böylesini doğru.
umarim milyarda bir geliyordur. kaldiramaz cunku bu dunya kisa periyotlar arasinda bu adam gibilerini.
şansımıza sokalım ki bize geldi.ne diyelim,kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek.
böyle milyarlık şansımı si...m gele gele benim 11 yılımın içine geldi.
oda dünyanın amına koyar gider, diye devam ettirelecek cümledir.
şansıma sokayım ki rte nın döneminde yaşıyor olmama. milyon yıldır dünya varoluş şeklinde ve bizim ortalama seksen yıllık ömrümüzün baharı rte nin ikdidarına denk geldi. buda şansmı tanrım adalet mi ?
yıl olarak düşünülürse milyar yılda bir gelecektir ve dünya tarihinde en fazla dört tane olması iyi haber, iki tanesinin ard arda denk gelmesi ise kötü haberdir.

(bkz: adolf hitler)
neyin cezasi olarak bize denk geldi asil soru bu.
yazar rtl derken italyan tv kanalindan mi bahsetmek istemis?
kesinlikle doğru önermedir. atatürk de milyarda bir gelir. önemli olan o milyarlık kısma hangi açıdan baktığınızdır.
o milyarda bir de bize denk gelir anasını satayım. şans bu ya...
"o da bize denk gelir, kaderimizi sikeyim" diye sonlandırılacak söylemdir.
götüyle bile düşünemeyen zavallı beyanı.

bu arada @2 hunharca sikmiş. tebrik ediyorum kardeşimi.
Ben böyle şansın a.k., oda bize denk geldi.
ya binde bir gelseydi!
demek ki su anda dunya uzerinde tam 6 tane daha rte var. allah bu milleti 6'lı şer ittifakından korusun. amin. bu, tüm mazlum milletlerin sonu olur.
başbakan gelmemiştir o zaten kılık değiştirerek yüzyıllardır aramızda olan bir firavundur. ''milyarda bir'' deyimi ;

tarihsel olarak imkansız bir betimlemedir. zaten bu firavuna tapanların da ne kadar , cahil olduğunu bir kez daha bu

başlıkta görmüş oluyoruz. ha bahsedilen bir 'döl' ise evet o milyarda bir gelebilir ve teki kazanır sen de doğarsın. bu

da başbakana özgü bir durum değil hepimiz için geçerlidir. firavun bile değişiyor da ona tapanların şekli hep aynı

kalıyor ne yazık ki!