bugün

izlenilesi yutıbır.

hiç şekilci değil, oldukça doğal ve akıcı bir anlatımı var. çakma özenti bir hippi olacakken samimi, komplekssiz bir anadolu kızı olmuş gibi bi şey... *
58'den...
blog yazarı ve YouTuber kadın. öğrendiği ve sevdiği ne varsa akıl süzgecinden geçirip, akıcı bir dille insanlara anlatıyor. akıllı, samimi ve sempatik biriymiş hissini uyandırıyor.
başlarda iyiydi izliyorduk. bugün gördüm ki bir markanın reklamını yapıyor. tabi para sıcak, para kıymetli. güle güle harca başakcım. sağlıcakla.
bundan daha itici çok az kişi gördüm. yüksek sesle ve hızlı konuşunca haklı olduğunu zanneden küçümseyici bir üslubu var.

tanım: bi youtuber fotoğrafçı falan.
hem yüksek sesle bağırır gibi hem de hızlı hem de el kol hareketleri hem de milyon tane mimik ile konuşan youtuber. 28 yaşında yanlış bilmiyorsam ama görmüş geçirmiş halleri itici ve yanında konuk olduğunda durmadan sözünü kesen bir tip.

video hızını x2'ye almışsın hissi veriyor izlemeden sadece dinlediğinizde. ilginç.
Hafif Çatlak hafif çılgın hafif kaçık hafif kırık, düz kontak ama harbici mert dobra açık sözlü ve net youtuber. Atarlı giderli Tam kafa dengi. Bu özellikleri sayesinde Arka arkaya 4-5 videosunu seyrettirdi bana. Hırslı bilgili coşkun heyecanlı içten samimi güler yüzlü ve kocaman bir yüreği var. izlenilesi, Yolu açık olsun.
eli kolu düzgün durmadığı ve bağırarak konuştuğu için hiçbir zaman istediği gibi dinlenemeyecek youtuber. izlemeyeyim, sadece dinleyeyim diyorum ve bir süre idare ediyorum ama bir yerden sonra o bağırarak ve hızlı konuşması kulağımın ırzına geçiyor. en sonunda artık izlememeye karar verdim, tahammül edemiyorum. çok yorucu.
Sürekli böyle salak salak fotoğraflar çekmiş

görsel
Aaa bu kızı neden gömdünüz ki, üstün zevklerinize uymuyor diye mi? Yazılanların çoğu eleştiri değil, şunu bir öğrenin artık.
Ha ben ölmüyorum başak'a. Başka bir açıdan bakmanızı sağlayan bir kadın. Sürekli izleyince hareketleri ve konuşması beni de yoruyor, ama içeriği misler gibi kalite kokuyor. Bir şeyler yapmaya çalışıyor, bir şeyleri değiştirmeye, daha yaşanabilir kılmaya çalışıyor. Ve en önemlisi paylaşıyor. Belgeselleri, dizileri izleyip izleyip konuşuyor diyenler, e siz de izleyip konuşsanıza o zaman ne güzel bilgi paylaşımı çoğalır.
Kitlesinin farkında bir kadın, bunu iyi yönde kullanmaya çalışıyor.
Kendini iyi eleştiriyor bana kalırsa, zaten tüm hatalarını görmesi imkansız insanın. Kim mükemmel ki o olsun. Kendini fark etmesini de seviyorum ben.
Özellikle plastik konusunda bir şeyler söylemesi beni mutlu ediyor. Kitlesinden bir kişinin bile plastik tüketimini bırakması kaç atığı önler hiç düşündük mü?
çok hızlı ve heyecanlı konuşan youtuber. ara ara izlerim.
Bu kadını eskiden izlerdim sonra daha fazla kitap okuyup daha gazla şeyin farkına varınca ne kadar sıradan ve basit konular üzerine videolar çektiğini fark ettim. Yani 14-15 yaşındaki çocukların için güzel ve düşündüren bir kadın. Hızlı konuşması benim hoşuma gidiyor yani az sürede çok konuşuyor bu benim işime gelir. Yavaş olan şeyi sevmem. Bu yüzden hep felsefi kitapları okurum. hızlı yargı verip daha fazla düşünmeme neden oluyor. Romana kıyasla felsefi kitaplar daha çok düşünme ve anlamaya yarıyor, daha az vakit alıyor ve romantiklik yok. Tam bana göre. Girişken biri olduğunu gözlemledim bir şeyler denemeye cesaret ediyor bunu taktir ediyorum. Tabi ki bende olmayanı taktir edeceğim yoksa sıradan bulurdum.