bugün

Mizah yapmış gülelim. Ama fena değil yine de. Olur bundan olur.
iserken titreme yapiyor.
şu soktuğumun sorunsal kelimesini kullanmak için götünüzü yırtmayın yeter yav.
Olmuş bu. Buna şey ilacindan verin. Hani o ilaçtan. O ilaç işte canım.
Baş dönmesi, denge problemi, asabilik, unutkanlık. Tecrübelerim sonucu bunlara sebep olduğunu biliyorum.
Edit: unutkanlık olayının en korkunç kısmı ben hiçbir şeyi unutmuyorum evresi galiba. neyi unuttuğumu bile unuttuğumu düşünüyorum.
Bi biraya bakar. Hatirlarsin hemen herseyi.
Ben malım demek yerine "bende b12 eksikligi var aga ondan" denilmesine sebep oluyor.
iktidarsızlığa.
ilk belirtisi trollüktür.
iktidarsızlık diyorlar.
Her gördüğünü adam zannetmeye sebep olur.
yaz google'a çıksın anasını satayım boş yapma burada.
Bende de b12 eksikliği var ve neye sebep olduğunu unuttum.
Söylücem ama onu da unutçan şimdi.
tekrar eden depresyona. ağırdır . hiç komik değildir. bazı bedenler b12 konusunda çok başarısızdır. b12 iğnesi bile fayda etmez.

intihar ettirebilir.
geçtiğimiz aylarda bir gün kapı çaldı baktım kargo açtım şu şu bey burada mı? yoo burda öyle biri yaşamıyor dedim şak kapadım .Kapadığım gibi açtım :durun o benim babam dedim.....

bir dönem b12 nin sadece b si vardı bende,kansızlıkla beraber unutkan,halsizdim,kışın bi yere gitmek korkunç gelirdi .

b12 iğneleriyle kendime geldim tavsiye ederim...
lan ironine. adam b12'yi unutmamış. türkçeyi hatırlaması büyük olay. sözlük id şifreyi eline mi yazdın doğru söyle?
(bkz: korkarım cevabı beğenmeyeceksin)
bişeye neden oluyordu ama ne olduğunu ''unuttum''.

sorunun cevabı, sabah halsizlik, yorgunluk hali, hafıza ile ilgili problemler vb şikayetlerdir.
Yanılmıyorsam b12 de kendi arasında ayrılıyor. Kimisi unutkanlığa sebep olurken kimisi istemsiz kas olaylarına sebep olabiliyor. Geceleyin yatakta durduk yere kol bacak seyrelmesi gibi.
(bkz: b12 eksikliği)
görsel
her şeyi anlatan soru.
söyleyeceğim de 2 dk sonra unutacan boşver.
artık komik gelmeyen esprimsi.
güncel Önemli Başlıklar