1. 1.
    (bkz: burkuk surat)

hofff!!! ne yalan söyleyeyim bu kemalist fücudum gerim gerindi adeta, ışıklı bir hamferdi olduğunu düşündüyüm tüzükataç ın bu açıklamasını duyduğumda! "kaçıncı hasırda yaşıyoruz ayol" diyerekten sorguladım, ateyistim de!

ama şaşırmamak gerek tabisi, akepe nin "dindar nesil yetiştireceyiz" politikasının sonucu bu nonoşlar! biz, mesela folqanlan sürekli çırılçıplak dolaşırız evde, "ev" dediyime bakınmayın bodrum katı, it bağlasan durmaz!

ama kirası uygun nonoşlar, elektiriyide kaçak kullanıyoruz! her neyse, bakın aradaki ince çizgiyi yakalayın, bizimde ninelerimiz türbanlı, dini bütünleri tam bireyleriz ama yaboz deyiliz yane!

gerektiyinde namazımızı da kılarız, rakımız da içeriz moderin insanlarız yane! gönül isterdi ki (sanatçı olan gönül deyil ama) herkez bizler gibi moderin, ışıklı ve dayi çağdaş olsa ama yok, olmuyor nonoşlar!

bu yüzden tepki koyuyorum sayın tüzükataç'a! umarım silkelenir ve kendine gelir! zira, türküye ırak felan olmayacak! artık yorum siz deyerli sözlük geylerinin!

biliyorum, araç torpidosuna konan, hareket ettikçe başını aşağı yukarı sallayan çomarlar gibi başınızı sallayıp bana hak vereceyinize eminim! teşakkür ederim şimdiden! umarım bir gün aynı evde çırılçıplak geziniriz.

esen kalın!

https://www.ensonhaber.co...rilciplak-gezmiyorum.html
    5 -1 ... iyesta sert
  2. 2.
    bu aralar ibrahim selim ile bu gece programı olmasa magazin haber yapamayacak izleyip izleyip haber diye yayınlıyorlar sjdjjs.

berrak hanımın bir arkadaşının profesörünün sorusunu iletmesi üzerine "duşa bile mayoyla girer diyemedin mi" dediği kısımda baya güldüm. itici sanıyordum ama sempatik biriymiş.
    4 ... marsmelov
  3. 3.
    insanın evinde naptığı kimseyi ilgilendirmez.
    ... yapacakbiseyyok
  4. 4.
    peki o alttaki cahil yorumlar ne.

atalarımız ne demiş;

"allahın verdiğini kuldan saklamayın."
    *
    ... esmer cocuk
  5. 5.
    Berrak tüzünataç'ın laiklik ve cumhuriyet düşmanı bir yobaz olduğunun delili netiliğindeki beyanıdır.
    1 -3 ... zall bana hep abi der
  6. 6.
    halbuki ben dal daşak geziyorum diye cevaplanmalıdır. bize ne evde nasıl geziyorsan amk?
    ... marcaisus