1. 1.
    başlığın tam hali, "berna laçin in iphone una mustafa kemal stickeri ile kaplayıp poz vermesi" şeklindedir, son bir kaç saattir çatlayıp, patlayıp kafasına yunanistan vatandaşı olmayı koyan kardeşlerim.

evet arkadaşlar, laboratuvarımda gerçekleştirdiğim uzun süreli çalışmaların ardından bu durumun uzun süreli fairy'e maruz kalınmasının ardından baş gösterebileceğini kanıtladım.

uzun süreli fairy'e maruz bıraktığım 10 fareden tam 9'u bu şekilde tutumlar sergiledi. geriye kalan 1 tanesi ise andımızı okudu sadece.

ayrıca bu 9 kemalist farenin mustafa kemal kaplanmış iphone ile konuşmaya çalışırken kendilerini çağdaş, modern ve daha laik hissettiklerini farkettim.

umarım bu çalışmalarım kemalist dünyanın çatlayıp patlamasına sebebiyet vermez.

(bkz: atamla rabıta yapıyor muşum gibi çek pampa)

b laçin in iphone u m kemal kaplayıp poz vermesi
    1 -6 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    (bkz: Belalı baldız)
    (bkz: eski Türkiye)

Hoşt lan. Ne o, telefon kılıfı da mu suç oldu.
    ... n dakota
  3. 3.
    mustafa kemal atatürk adını duyduğunda götlerinden korkanlar, berna laçin üzerinden aklınca prim kasıyor.

bsg.
    ... sanfransiscodaki boynuzlu
  4. 4.
    tamamen şov amaçlı buluyorum atatürk solcu yha kitlesi böyle .
    1 -2 ... marvolo riddle 2
  5. 5.
    Berna lacin ataturk sevgisini hicbir zaman saklamamis aksine gep gostermistir. O yuzden gayet normal bir durumdur. Sayet berna lacin ataturkcu takilip da sonradan bla blaci olsaydi o zaman haber degeri olurdu.
    -1 ... when i was a child