1. 1.
  başlığın tam hali, "buket aydın ın kılıçdaroğlu nun istanbul u ankara yı adana yı bursa yı mersin i alacağız deyince kahkahalarla gülmesi" şeklindedir istanbulu, ankara'yı, adana'yı, bursa ve mersin'i alarak aqepeye bir şey bırakmayan kardeşlerim.

  bu gerçekten terbiyesizlik. sayın kılıçdaroğlu kendine güveniyor ki bu şekilde bir iddiyada bulunuyor. lakin gelin görgün ki spiker buket hanım bu iddiyaya halk deyimiyle kıçıyla gülüyor. hemde kahkahalar atarak.

  şimdi, beni biliyorsunuz. koyu bir layiqçiyim, ve bu yüzden buket hanımı kınıyor ve kk dan özür dilemesini temerrüt ediyorum. hayır, sanki karşısında cem yılmaz var ve stend ap yapıyor.

  kk bildiyin dünya lideri, bu şekilde gülüp genel dünya liderimizi küçümsüyor adeta. tabi, bir sebebi var bunun. kıskançlık. kk nın başarılı bir lider olması yane.

  bakalım, 1 nisan sabahı istanbulu, ankarayı, adanayı, bursayı, mersini aldığımızda da böyle gülebilecek misiniz. yürü be kaset yürekli adam. meee! evet.

  https://twitter.com/enson...tatus/1104079936200036355

  edit. "bugün formunuzdasınız yine" demiş birde. e herıld yane, kk sportif bir adam. ankaradan istanbula yürüdü adam. adalet için.
  -1 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  (bkz: kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanır)
  ... centurion