1. 1.
    başlığın tam hali, "berat albayrak'a atılan altın varaklı kalorifer peteği iftirasının ifşa olması" şeklindedir.

iftiranın söz konusu olmasının hemen ardından gerçekleşmiş, berat albayrak'ın evinde kullandığı iddia edilen adedi 47 bin tl den satılan altın varaklı kalorifer peteğinin beylerbeyi sarayı na ait olduğu ortaya çıkmış.

sözlük layikçileri bu duruma nasıl tepki verecekler yalanlarının, iftiralarının, hakaretlerinin ellerinde patlamasına nasıl bir kılıf uyduracaklar gerçekten merak ediyorum.

zira, bu konu hakkında başlık açarak aklınca adeta insanlık dersi veren primci bu konu hakkında ağzını açmış gözünü yummuştu. tabi finoları da bundan farksız değil.

onlarda başlık altında ağızlarına geleni saydırmışlardı. lakin, dediğim gibi olayın tamamen iftira olduğu ortaya çıktı. şimdi kıvırma zamanı evine zenci erkek misafir eden nonoşlar.

görelim maharetlerinizi, nesrin topkapı'ya taş çıkartacak bir performans bekliyorum hepinizden. zira, "benim" diyen dansözden hiçbir farkınız yok.

"bo potoklorkoç osgoro ocrotlo oşçonon mooşono donk goloyor. gorgosozlor." yatacak yeriniz yok ulan put kafalılar, yatacak yeriniz yok!

https://twitter.com/yazpa...tatus/1243251172129062913
    9 -19 ... iyesta sert
  2. 2.
    şereften, haysiyetten, onurdan, omurgadan dem vurup gerçekte yalan konusunda master yapanların dillerini götlerine kaçırmış sanırım. tabi sinir kat sayıları da yükselmiştir buna eminim.

üzülmeyin len, akşam eve misafir ettiğiniz zenci erkekten rica edersiniz sizinde sinirlerinizi alır rahatlamanızı sağlar!
    5 -4 ... iyesta sert
  3. 3.
    Ben ilkokul mezunu emine'nin sarayda 5000 hizmetçiyle yaşamasına bakarım. gerisi beni ilgilendirmez.
    7 -3 ... ciki ciki bum bum
  4. 4.
    laik çomarlar lal oldu adeta. olum sizde şeref, gurur, haysiyet, namus hak getire. ne diye çekiniyorsunuz, çıkın yine " yalan değil gerçektir" deyin görevinizi yapın.

akşama mamanızı alır yine karnınızı doyurursunuz!
    2 -4 ... iyesta sert
  5. 5.
    Kuru iftiradır. Berat Albayrak'ın evi şudur:

b albayrak altın varaklı kalorifer peteği iftirası

Adamın peteği, sofrası bile yok aq ne yalancı adamlarsınız hahaha.
    4 -2 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    Bu kadar nefretle nasıl yaşıyorsunuz? Yazık.
    1 -1 ... billur tuz
  7. 7.
    patlayan gay, patlak gaydır.

bütün suç onu ilk patlatanındır.
    2 -1 ... kimlerkimlerle
  8. 8.
    Onun kalülüfer peteği var varaklı mı varaklı...

Bu nedir ya? Resmen yabancı istihbarat servislerin algı çalışması eseri. Demek ki birileri de bunlardan yemlendiği gibi azıcık yerli ve milli olana da akit, aktroll diye saydırmak cüretini kendinde bulabiliyor. Niye? Çünkü chdp kitlesi algı olsuna çamurdan olsuna bel bağladı.
    1 -1 ... tea man
  9. 9.
    eee dedik biz bunları bu devran dönecek diye hep anlattık.
    Yıllarca uydurulan iftiralara alkış tuttunuz domalın şimdi uğraşın amk.
    ... sezenaksutartismasindakihulusi
  10. 10.
    evinde Petek olmayan insanlar var.

(bkz: yerden ısıtma)
    ... the last account