1. 1.
  ultra bir manyaklık örneği.

  kuran kursu hocasını kardeşimiz hasta deyip eve çağırıyorlar. adam öncesinde doktora gidin diyor sonra bıçakla tehdit edip hayat kadınıyla ilişkiye zorluyorlar en sonunda içki içirip bikini giydirip fotoğraflarını çekip para istiyorlar senet filan imzalatmışlar.

  haberi okurken yemin ederim korktum bu nasıl bir şey lan ?

  ----
  YÜRÜYEMEYEN KARDEŞi iÇiN DUA iSTEDi
  Arkadaşı ile Kızılsaray Mahallesi’nde günübirlik ev kiralayan S.K., i.C.’nin yanına gitti. S.K., i.C.’ye kız kardeşinin yürüyemediği ve dua beklediğini söyledi. Bu esnada i.C., S.K’ye doktora gitmesini söyledi.

  BOĞAZINA KILIÇ DAYAYIP iLiŞKiYE ZORLADILAR
  Israrlara dayanamayan i.C., otomobile binerek S.K.’nın götürdüğü eve gitti. Kiralanan eve giden i.C. içeriye girdikten sonra S.K. kapıyı kilitledi. Burada i.C.’ye tehditler yağdırmaya başlayan S.K.’nın arkadaşı da evde gizlendiği odadan çıktı. iddiaya göre, şahıslar, i.Ç’yi uyuşturucu vermekle tehdit etti. i.C.’yi arkadaşı ile çırılçıplak soyan S.K. arkasından boğazına dayadığı kılıçla işkence yapmaya başladı. i.C.’den üç taksitte toplam 90 bin liralık senet alan iki şüpheli daha sonra önce hayat kadını ile ilişkiye zorladı ardından içki içirip bikini ile fotoğrafını çekti. Yaptıkları ile yetinmeyen S.K. ve arkadaşı bunları cep telefonuyla kaydetti.
  ---

  http://www.ensonhaber.com...ayat-kadinli-iskence.html
  2 ... hande recel boyle mi yapilir
 2. 2.
  Bıçak olsa iyi kılıç nedir?
  2 ... imperium turcicum
 3. 3.
  (bkz: seküler yobaz)
  1 -1 ... ata ters binen kovboy
 4. 4.
  Haketmiş piç. Allah bilir kuran kursunda tecavüz de etmiştir bu din hocası değil mi aq.

  Not: allah bilir derken lafın gelişi.
  1 -8 ... ershan kuneri