1. 1.
  enes batur gibi boş insanları izleyen boş kafalı çocuktur.

  aferin ellerine tablet, telefon vermeye devam edin. okudukları okullar boşa.
  5 ... gethere
 2. 2.
  Çocuğum olsa evlat olarak sevmem.
  Analık yapmam!
  2 -1 ... rakivebalik
 3. 2.
  Malesef ki çağımız çocuklarındandır. Zira bir çocuk böyle birşeyi gerçekten düşünüyorsa ailenin kendisini suçlu hissetmesi gerekir. Çok fazla tablet telefona maruz kalmanın doğurduğu dramatik bir durumdur.
  ... cilginhobbit
 4. 3.
  büyümeden de olabilir çünkü yaş, eğitim vs gibi kriterler yok, daha doğrusu hiçbir kriter, koşul yok. çoğu bu iş benim mesleğim diyerek inatla meslek statüsüne yükseltmeye çalışan popüler youtuberlar bile meslek etiğini?! hiçe sayarak kamera bile taşımıyorlar, akıllı telefonla video çekip koyuyorlar. dolayısıyla dört dönüm bostan, yan gel yat osman. çocukların da emek vermeden para kazanma yolunu seçmek istemesi durumun vahametini gösteriyor. zaten onlar büyüyene kadar youtube modası geçer, başka bir şey fırtlar.
  ... aquagirl
 5. 4.
  sağlam bir sopa çekilmesi gereken çocuktur.
  -2 ... kivilive
 6. 5.
  Küçük yaşlarında "aykadaslay simdi sizleye pes 2018 andyoide nasil yükleniy gösteyicem" diye 2.5 dakikalık video paylaşan çocuk.
  1 ... sahinyolcu
 7. 6.
  Eleştiriye açık bir çocuk olmasının yanı sıra, youtuber olarak para kazanmak için farklı olması gerektiğini akıl etmesi gereken çocuk.

  Bu çocuğun bir meslek seçmediğinin kendisine söylenmesi gerekmektedir. Zira youtube'un kalıcığı akademik çevrelerde hala daha sorgulanmaktadır.
  ... uzunincebiri
 8. 7.
  şiddet, azarlama veya aşağılama ile bir yere varamazsınız arkadaşlar.

  Bu bir hevestir bırakın hevesini alsın zaten takipçisi artmayınca ve belli bir süre geçtikten sonra hevesi kırılınca kendi kendine bırakacaktır.
  ... hm hm evet evet
 9. 8.
  Okuldan eve gelir gelmez çantasını bir kenara fırlatıp tabletin başına oturan çocuk tipidir. Bu tip çocuklar beyinlerini çok fazla kullanma zahmetinde bulunmazlar. Genellikle enes batur veya orkun ışıtmak hayranlarıdır.
  ... slyny
 10. 10.
  Kafası çalışan çocuktur. Evet.
  ... oytunkaran