1. 1.
    reisinin söyleyip kendi inanmadığı yalanına inanmış akp'li, yazık. yaşadığı kafa merak konusu? büyük taaruz, türkün varoluş mücadelesinde bir hamle iken, 15 temmuz ihaneti dinci iki çetenin güç savaşınında silahların konuşması idi. büyük taaruz tüm imkansızlıklara rağmen mustafa kemal'in önderliğinde kazanılmış cephe savaşıydı, 15 temmuz kontrollü darbesi ise tayyip erdoğan tarafından kozmik odaya sokulan fethullahçı teröristlerin türk devletine beklenen ihanetleri.

tayyipçilerin bir diğer hocaefendileri, yunan dölü kadir mısiroğlu'nun kurtuluş savaşını, dolayısıyla büyük taaruzu yok saydığını ise izaha gerek yok.
    5 -2 ... sinirleniyorum yine
  2. 2.
    Bir tutmak olur mu 15 temmuz daha büyük hatta Çanakkaleden daha büyük kardeşim. Onlara göre en büyük her şey son 16 yılda oldu.
    5 ... beyaz baretli mehmet aga
  3. 3.
    ilginç biçimde malazgirt zaferini sahiplenmiş, muş'a kalkan beleş otobüste yerini almıştır. oysa layık olduğu yer imralı'dır, kandil'dir. megri megri söyleyip buralara gitmelidir
    1 -1 ... sinirleniyorum yine
  4. 4.
    Cahil, basit, düşük profilli ve tarih bilmeyen bir tayyipçidir. iq leri 10'dan yukarıya çıkmaz.
    1 ... ustegmenin postasi
  5. 5.
    15 temmuz yedi düvele karşı yapılmış bir başkaldırıdır.
    -2 ... ibni maymun
  6. 6.
    körü körüne bağlı cahil insan.
    1 ... nargile bey
  7. 7.
    Okuma yazması olmayan cahil anlatılan her masala kana n çomarıdır.
    1 ... tengrininsonyalvaci
  8. 8.
    Ne kadar saçma olduğunu örnek vererek kanıtlıyorum.

istanbul'un fethi ile büyük taarruzu bir tutan Atatürkçü.
    1 -1 ... rosadolujoee