1. 1.
  Erkeklik hormonu ergen erkekte nasıl artışa geçtiğinde sakal bıyık ve ses kalınlaşması olarak kendini gösteriyorsa, östrojen de dişilerde göğüs büyütüyor ve cinsel organı yapılandırıyor. Göğüs büyümesinin sebebi de kadına rol olarak annelik görevinin biçilmiş olmasıdır.

  He kocaman meme diyorsan emikletmek de meme büyütüyor, o ayrı.
  2 -5 ... picleme
 2. 2.
  hangi kitapta okumadıysan doğru okumamışsın. güzel bir tespit olmamış gerçekten. büyük memenin evrimsel bir açıklamasının olmadığını yazan bir kitap okunmaz zira. çok saçma olur.
  2 ... no god no master
 3. 3.
  iman etme nedenim.
  1 -1 ... tufeyli
 4. 4.
  memeyi bırak bakteriden tür değiştirip nasıl insana dönmüşüz onu açıklasın ateistler. tür değişiminde bakteriden bakteriye ötesine geçemediler.
  3 -4 ... seruven44
 5. 5.
  Açıklaması var.
  Dişilerde memeler büyüdü çünkü insan ayağa kalktı ve yüz yüze sosyal ilişkiler içine girmeye başladı. Bunun sonucu olarak da arkadaki kalça çıkıntısının benzeri kadınlarda önde de oluşmaya başlıyor çünkü cinsel çekimin devamının sağlanması lazım bir şekilde. Bu olay bilim adamlarına bununla açıklanmaya çalışılmıştır.
  3 -2 ... netbirisi
 6. 6.
  yıl olmuş 2019 adamlar çocuk robotlar yapıp aramıza katmayı planlıyor bunlar hala a.g.m. Allah in yarattığını sorgulayıp duruyorlar. Meme memedir kardeşim.
  1 -1 ... lolita lempicka