1. 1.
  pkk'nin görünüşte büyük kürdistan'ın gerçekleşmesini isterken gerçekte gerçekleşmesini istediği hayal. çünkü pkk birkaç süryani hariç, kripto ermenilerin kurduğu bir örgüttür. örgütün üst düzeyinde ermeni asıllı birçok kişinin yer alması bunu göstermektedir. ayrıca asala bittikten hemen sonra pkk başlamadı mı ? şimdi pkk biterken asala yeniden mi başlayacak ? umarım haklı çıkmam.
  6 -2 ... cemali
 2. 2.
  hayaldir.hiç bir zaman olmadı,olmayacak.
  3 ... carcarli delisi
 3. 3.
  (bkz: büyük ermenistan vs küçük emrah).
  ... forevergreencrocodiles
 4. 4.
  ermenistanı büyük gören kişi düşüncesi.
  hayal ürünüdür.
  1 ... akif928
 5. 5.
  biz siz kalmıştınız dedirten hede.
  ... birdemi
 6. 6.
  ermenilerin peşinden koştuğu, bunun uğruna büyük devletlere taşeronluk yapıp osmanlı'ya isyan ettiği ama sonunda üçün birini aldığı devlettir.
  1 -1 ... dilci
 7. 7.
  sınır kapısı kapansa açlıktan öleceklerin hayalidir. sesli güldürürler.
  2 ... oytunkaran
 8. 8.
  kürtler bu kadar üremişken ihtimali bile kaf dağının ardında kalan bir ülkü. ermenistan'ın şu anki nüfusu 2 milyonun altına inmiş. yurt dışındaki zengin ermeniler para göndermese ayakta duracak halleri bile yok. bir de terkettikleri anayurtlarına geri mi dönecekler? hangi new york, los angeles, california,paris ermenisi gidip bingöl'de,van'da,kars'ta yaşar ? üstelik kürtler tarafından el konulan toprakları,paraları ve tecavüze uğrayan nineleri hatıralarında canlı bir şekilde yaşarken.
  3 -1 ... zanli temiz
 9. 9.
  osmanlıya yapıldığı gibi türkiye yi de parçalamk isteyen aç sokak köpeklerinin kemik hayali.
  1 ... kayrullah
 10. 10.
  Önce küçüğü aç karnını doyursun da.
  3 ... vigilante8