1. 1.
  Olay şu:

  --spoiler--
  istanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından, 22 bin 394 kişiyle yüz yüze görüşme metodu ile yapılan ve istanbul'daki 39 ilçenin yerel yönetimlerinin değerlendirildiği araştırmada katılımcılara, belediye başkanlarının bilinirliği, belediye hizmetlerinden memnuniyet, belediye hizmetlerinin başarı düzeyi ve oy tercihleri soruldu. Araştırmaya göre istanbul'daki 14 CHP'li belediye arasında en başarılı belediyeler Maltepe, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Sarıyer olarak sıralandı. Ankette, "Önümüzdeki ilçe belediye başkanlığı seçimlerinde başkan olarak kimi görmek istersiniz?" sorusuna Maltepe'de sadece Ali Kılıç'ın adı ön plana çıkarken, yüzde 56.4'ü de Kılıç'a yeniden oy vereceğini kaydetti. Kaynak: Büyükşehir anketinden Maltepe için Ali Kılıç çıktı  
  --spoiler--

  yani diyor ki, istanbul'da herkese eşit tek belediye, herkesin halinden anlayan tek belediye, gerçekten halka tarafsız yaklaşan tek belediye maltepe belediyesi ve tek başkan da ali kılıç.
  -1 ... dertliyim
 2. 2.
  garipsedim desem yalan olur. ali kılıç makam koltuğunda oturmak yerine sürekli dışarıda, vatandaş ile olan bir adam. hiçbir mahalleye, hiçbir mahalleliye oy verdiği partiyi sormuyor. önce bana oy veren mahalleye hizmet gidecek demiyor. hal böyle olunca bu ankette de birinci çıkması doğal.
  ... dursundurdu
 3. 3.
  Bu yalan anketinize göre ince CB. Oluyordu hayırdır lan çapulcular yine algı mi yapıyorsunuz.
  1 -1 ... o rus bu rus
 4. 4.
  Ali kılıç sonuna kadar hak ediyor. Aday olur kazanırsa hizmet nedir gösterir.
  ... portatifbaskan