1. 1.
    vay canına seyirciler denilen olay.

şöyle ;

'' YSK'nın son verilerine göre; 14 bin 119 oy farkıyla istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem imamoğlu, Halk TV, Tele 1 ve KRT ortak canlı yayınında çok önemli açıklamalarda bulundu. imamoğlu, AKP'li Mevlüt Uysal'ın özel kalem müdürünün ve Başakşehir Spor Kulübü yöneticilerinin de içinde olduğu toplamda 11 kişinin Büyükçekmece Kamiloba'da aynı eve taşındığını açıkladı ve "Bana söyleselerdi onlara ev bulurdum" dedi.''

imamoğlu ekrem ayıp etmiş ,insan biraz hoş görülü olur

konu ile alakalı değil tabi ama aklıma geldi aktaralım;

''Sivas'ta Şubat ayında akıllara durgunluk veren bir olayın yaşandığı ortaya çıktı. Kangal ilçesi'nde bir evde ilişkiye giren 30 erkeğe Jandarma baskın düzenledi. Gözaltına alınanlardan 6'sı da tutuklandı.''(gazete haberi)

ister misin sahte seçmen diye sivaslı can cağızlaıma da dava açsınlar.

ayıp ama ekrem bey nasıl bir homofobik siniz,acayip kınıyorum sizi ayol.
    6 -1 ... baris hemen simdi
  2. 2.
    skandal dır. mevlüt uysal bunu bildiği halde hala usulsüzlük yapıldı diyorsa daha kötüdür. siz yapmışsınız işte. ysk nın ak parti ye ceza kesmesi gerekiyor.
    1 ... sansyoklan
  3. 3.
    Ekrem bey dün akşam olaya açıklık getirdi..

beni arasalardı ben onlara ev bulurdum, böyle de eziyet çekmelerine gerek kalmazdı dedi..

ulan benim böyle birini arama şansım olcak ne oturcam aynı evde 11 erkek lan..

utangaç ve gururlu insanlar demek ki..
    3 ... artificialhuman
  4. 4.
    sivastaki 30 erkekle aynı şeyi?
    lmao
    2 ... benibendenalayen
  5. 5.
    efem sivas toplu eğlenme olayının yampiri bakan mevlut ile alakası yok ben seçmen açısından yazdım bir evde 30 erkek seçmen ne arıyordu , süleyman göreve .
    2 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    Mevlüt un o saatte orada ne işi varmış.
    1 ... atlant isten gelenadam
  7. 7.
    (bkz: en çok sivaslının istanbul da olması)
    ... masklavi