1. 1.
    gayet yerinde ve doğru tespittir.

zeki insanın bu saatte sözlükte işi ne amk.
    3 -5 ... gold tab gibson
  2. 2.
    Yaaaa ben de niye uyuyamıyorum kaç gündür diyordum. Ufff bunun sebebi de buymuş demek.
    16 -4 ... alyssum
  3. 3.
    tespit değil de bir isyan sanki.
    3 ... enyuceniz
  4. 4.
    Uyku problemim var, katılmıyorum.
    3 ... howl
  5. 5.
    Bize uyku burayı öğrendiğimiz gün haram kılınmış.
    4 ... bay efendi
  6. 7.
    lan sen kime salak diyorsun amk
    ama simdi doğruya da doğru
    neyse kardeşim tespitin için seni tebrik ediyor, iyi geceler diliyorum
    5 -4 ... t i b b
  7. 7.
    ben sözlük gece 00-08 nöbetçisiyim. sözlüğü dışarıdan gelecek bir saldırı veya sızma girişimine karşı bekliyorum.
    4 ... hatake kakashi
  8. 8.
    Yaaaaa hayatımda duyduğun en muhteşem tespit. Yok vallahi ironi yapmıyorum. tam böyle o geri zekalıların küçücük boktan çıkarları uğruna yaptıkları uyanıklıklar yok mu öfff tiksiniyorum sizden ya. Hepinizi bi odaya kapatsak da boktan çıkarlarınız için birbirinizi yeseniz.

Aaa ben de uyanıklığı fenalık diye algıladım. Öyle olmaması kötü olmuş ama bok gibi bi genelleme.
    3 ... maviportokal
  9. 9.
    öncelikle tüm salaklara selam. bizler geceleri gündüz, gündüzleri de gece olan aylak adamlar-kadınalarız; bizler geceleri kaşar, salam, domates ekmek arası ile wombo combo yapıp karın doyuran, telefon ışığı ile gözlerini yorup uyumaya çalışan bir güruhuz. bizler malız ki uyuyamıyoruz, pardon salağız. zekası kuvvetli arkadaşlara da selam, iyi geceler.
    4 -3 ... t i b b
  10. 10.
    selamun aleykum arkadaslar, allah'in selami rahmeti ve bereketi uzerlenize olsun insallah. salak olmak, bu saatte uyanik olmak, mutsuzluktan bihitap dusup(ins kelimeyi dogru yazmisimdir, salakligima verin) geceye mahkum kalmak suc degildir! hele acinasi bir durum asla degildir... ya da olabilir bilmiyorum. gececiler sikermis, ustteki abi oyle diyo. atara atar avatar ulaaan.

edit: bitap düsmekmis olm be... ucundan kacirdim...
    10 -10 ... t i b b