1. 1.
    behlülün de bihtere dediği gibi insanı çılgınlıkları sürükleyebilcek olandır.
    kendi apartmanımı ele alıyorum.üst katımda oturan bir bayan var, günün her saati topuklu ayakkabısı ile merdivenlerle sevişiyor. yalnız bu bayan apartmandan çıkmıyor, merdivenleri koşup evine geri dönüyor.kendisi için endişe ederken, topuklu ayakkabısı ile poposunu delmesini diliyorum.bu bayanın da üst katında oturan iki baydan biri de an itibariyle beni korkulara düşürmekte. kendisi her gün arabasını mutfak penceremin götünün dibine park edip içinden bir süre çıkmıyor. orda ben ekmeği ağzıma atarken, yağlı saçlarımla oynarken beni izliyor. sonra gün içerisinde gelip arabasını çıkarıp aynı yere park etmesi de iyice sinir bozucu olmaya başladı. ibne ev içerisindeki özgürlüğümü kısıtlıyor adeta.gelelim en büyük sorunumuza, bu sorun aylardır üst komşum ile süregelirken yan komşuma da sıçradı. evin içerisinde kendi kendime yaptığım hareketlerden kendim korkmaya başlıyorum artık. arabadan gözetleyen bay da korkuyordur elbet. efendim sorun gürültü. şimdi o gürültüyü hayal ediyoruz; incecik duvarları da ele alırsak yukarı kattan 4,yan tarafımdan da 4 kızın aynı anda bütün gece kişneyerek kahkaha attığını düşünün.acıdınız bana değil mi? önceleri sadece üst komşumda olunca kendimce çözümler buluyor en azından intikam alıyordum. mesela duvarları yumruklamak, çığlık atmak, sabahın erken saatlerinde uyanıp elektrikli süpürge ile duvara duvara vurmak. işe de yarıyordu. fakat 8 hatuna birden gücüm yetmiyor azizim. artık yorgun düştüm.soldum,bittim. buradan eve çıkmayı düşünen küçüklü büyüklü hayalleri olan arılara sözüm şudur ki; eve çıkacaksanız aile apartmanı tercih edin.
    1 ... ee ne desem kabul etmiyorsunuz
  2. 2.
    yaşlı teyzelerin perdelerini takmayacağınız anlamına gelir.
    ... turuncgil