1. 1.
    Bu kadın denen iğrenç yaşam formu, daha güçlüsün buldu mu "aşkım" dediği insandan bir anda vazgeçiverir.
    Bunun en büyük kanıtı da sürekli kendilerinden 5-15 yaş büyüklerle takılmasıdır.

Kadınlar aşktan falan anlamaz. Çıkarcı hainler.

Hepiniz midemi bulandırıyorsunuz.
    12 -11 ... rosadolujoee
  2. 2.
    bu ne şiddet bu ne celal gel hele bir soluklan da derdini sonra anlatırsın diye lafa girilmesi iyi olur.
    5 -3 ... monk of monkmountain
  3. 3.
    Böyle diyen birini tanıyorum. Birkaç yıl sonra vurdurmaya başlamıştı. Hakkında hayırlısı olsun.
    10 -5 ... herkesin hayatina karisan adam
  4. 4.
    Gerçekten bu instagram ve toplu taşıma yüzünden çıkmış hadise.
    1 ... siradan sir adam
  5. 5.
    bu öğlen yaptığım bir telefon görüşmesine dayanarak, al benden de o kadar dediğim serzeniştir. kadınlar onları asla bırakamayacağınızı söylediğinizde ağzınızın içine bakan, ama onları asla bırakmadığınızda saygılarını yitiren tutarsız yaratıklardır. saklayacak bir şeyleri yoksa dürüst, süregelen bir menfaatleri yoksa vefakar, sevgiye doymadılarsa sadık olmazlar. bencil ve acımasızdırlar. kalplerini kırdığınız zaman köpek gibi sever, karşılık verdiğinizdeyse köpek gibi davranırlar. bambaşka birine dönüşüp, sizi o başkalaşım gözle izleyerek değişenin siz olduğunuzu söylerler. kendilerine ya da ilişkilerine saygıları yoktur ama ilişkinin son anına kadar varmış gibi davranmayı çok iyi bilmektelerdir. ne kadar iyi niyetli göründüklerine bakmadan hepsinden uzak durmak lazımdır.

bırakacaksınız, beş yıl sonra karısından beklediği her şeyin tersini yapmış bir hanzoyu bulup evlenecekler; sonra da ne halleri varsa görecekler. otuz yaşından sonra acaba yanlış mı yaptım deyip çocukları hatırına evli kalacaklar. hak ettikleri de o zaten.

ayrıca kültürdür, zekadır, karakterdir vs. umurlarında değildir. tüm bu kriterler aslında kendilerini yüceltmek için sayılıp dökülür. hem onu arıyormuş gibi görünmenin verdiği kıvançtan yararlanmak, hem de size bunlara sahip olduğunuz hissini verip bağlılık sağlamak için... insanın, «seni tanıdığıma pişmanım» diyesi geliyor ama sonra aslında tanımamış olabileceğini görüyor.

edit: yaram taze olduğu için kuyruk acısıyla mı konuşuyorum bilemiyorum, ama kalbim çok kırıldı ve artık kendimi aynı riske atmak istemiyorum. ben hayatımdaki hiçbir kızın duygularıyla böyle oynamadım ama ne hikmetse, tanıştığım her kız ilişkinin bir döneminde olmayacak bir şey söyleyip beni ortada bırakıyor.

bütün kadınlar midemi bulandırıyor
    6 -1 ... bir mizantrop
  6. 6.
    Benim de başımı döndürüyorlar. Bakmayı ve ilişki kırmayı bileceksin koçum.
    1 -3 ... durak bilgi
  7. 7.
    Büyük yemiş arkadaş neyse vurmayın. Bu da gelir bu da geçer ayol.
    3 ... compsognathus
  8. 8.
    Bir parmak at rahatlarsın.
    ... 56789
  9. 9.
    Sanırsın ki bütün ilişkiler, evlilikler kadınlar yüzünden bitiyor. Kadınlar kıskanç, kadınlar ilgisiz, kadınlar çapkın, kadınlar şiddet uyguluyor, kadınlar değer vermiyor, kadınlar kadınlar...

T: başka bir kadınla karşılaşıldığında vazgeçilecek sonra ayrılınca gene tekrarlanacak bir beyan.
    1 -1 ... darked
  10. 10.
    Vurdurmadan önce son sözler...
    1 ... dj battaniye