bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Iflah olmaz bir realite. Hepsiyle iliski yolunda ilerlerken karsilasilan promblemler hemen hemen aynidir. Iki muhabbet edince hemen 3. Kisilerin adlari gecmeye başlar. Bir kiskan beni, benim icin kavga etsin bütün erkekler de egomu tatmin edeyim e cikar butun yollar. Yahu midem bulandi artik sizin su sacma ergen huylarinizdan. Biriniz de farkli düşünün. Bir farkiniz, kaliteniz, agirliginiz olsun. Sirf bu huylarinizdan dolayi hicbir kizla sevgili olamiyorum.
    4 -10 ... jetskiyokatskivar
  2. 2.
    keşke erkekler de bir şekilde başarsa da çeşitliliğini eleştirebilir halde olsalar.
    2 -1 ... fall love the white rabbit
  3. 3.
    Seviyesi düşük kızları tercih etmiş yazar serzenişi.

Bu senin kalitesizliğin aslında, gide gele sırf güzellik için tüm kezban tiplemelerle muhabbete dalarsan tabii ki bu muameleleri görürsün.

Aslında bütün kadınların beyni aynı şekilde çalışmaz. Sen sadece belli bir kesim kızlarıyla takılmışsın. Her kesimin seviyesi farklı, dolayısıyla beyinlerinin çalışma şekli de farklı. Dediğim gibi tamamen senin kalitesiz seçimlerin.

Kim bilir, belki kalitelilerini de seçmişsindir ama onlar seni seçmemiştir.

Son söylediğimde bahse varım.
    6 ... issizbayan
  4. 4.
    "ben diger kizlardan farkliyim".

hatunlarin yuzde 90 ininin kurduklari cumle.
    -3 ... syme
  5. 5.
    ve buna rağmen kadını mutlu edemeyen erkek. malsınız işte.
    7 ... creepy doll
  6. 6.
    Backendleri hepsinin aynıdır sadece frontendleri farklıdır.
    -1 ... arduino
  7. 7.
    Teşbihte sakatlık olmaz.. Sen çamaşır makinesinden bulaşık makinesi olmasını isteyemezsin.. Şimdiki insan evladı ayrı ayrı tasarlıyor bunları.. Su giriş çıkış yeri, deterjan alma şekli, yıkama için programları hatta iç dizaynları bile farklı..

Hormon gibi minnak bir miktarı bile delicesine değişiklik yaratan vücut mekanizması ve beyin gibi bir faktörü es geçip götünden element uydurursan kıçımla gülerim anca..
    2 ... sabahuykusu
kapat