1. 1.
  Şükürler olsun şahsıma münhasırdır. Geniş repertuarım sayesinde hiçbir şeyden geri kalmıyorum.
  4 -1 ... loveneverdies
 2. 2.
  iğrenç şarkı demek piyasada çok dinlenen şarkı demektir. Ezhel, gazapizm, khontkar vs sikimsonik ergen şarkıları. Her yerde duyup ezberliyoruz. Zevkinize sokayım.

  Edit : reynmen de listeye dahil. Bunlara prim verenlerin kafasına sokayım. Dinleyenlere de sövmek isterdim ama sevdiğim insanlardan da dinleyenler var ne yazık ki.
  4 -1 ... gethere
 3. 3.
  ismini cismini bilmediğim insanların şarkılarını söylüyorum bazen. Nerden bulaşıyor acaba sporla felan mı yayılıyor havaya mı karışıyor.
  ... mortimer
 4. 4.
  Muzdarip Olduğum garip durum. Evden Okula giderken serviste maruz kaldığımdan olsa gerek ne kadar boş şarkı varsa hepsi ezberimde.
  ... tilkimelih
 5. 5.
  90 lı yıllarda gelişmemiş popüler müzik kültürümüz üzerine bir anda karabasan gibi çöken pop müzik albümlerinin şahsıma çektirdiği eziyettir. rock müzik denemeleri dış ülkelerden feyz alındığı için kısmen dinlenebilir olmasına rağmen türk pop müziğinin emsali olmaması ilk denemelerin gençliğe acı vermesine sebep olmuştur.
  o dönemin hala dinlediğimiz çok güzel şarkılarına karşılık inanılmaz kötü şarkıların da olması o kadar etki etmiş ki bunları unutamayacak kadar beni derinden yaralamıştır.
  o zamanlar sadece kasetlerden şarkı dinleyebildiğimiz için 2 yıllık radyo spikerliğim sürecinde varolan ve yeni çıkan şarkıları mecburen tek tek kasetlerden dinlemek zorunda kalmam dolayısıyla bütün o boktan şarkıların çoğunu ezbere bilip, hafızamdan silememe sorunu yaşamaktayım..
  1 ... anotheeer
 6. 6.
  ne yazık ki iğrenç şarkılar daha kolay akılda kalıyor.

  bir kuş foli kama foli olsun, bir ben sizin babanızım olsun ya da efenime söyleyeyim bir hey corç olsun. bunları hemen hemen herkes ezbere bilir.

  ilginç ama öyle.
  2 ... tomoe the youkai